ArmA II na weekend

ArmA II na weekend08.07.2011 20:00
Redakcja

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę ArmA II - taktyczny symulator wojenny stanowiący kontynuację znanego tytułu Armed Assault wydanego przez Bohemia Interactive Studio. Należy przyznać, że jest to symulacja żołnierza dla prawdziwych twardzieli, którzy nie boją się wyzwań, a w dodatku osób uzbrojonych w ogromne pokłady cierpliwości.

Akcja gry toczy się na terenie fikcyjnego państwa Czarnoruś na Kaukazie i jest wpleciona w rzekomy konflikt wewnętrzny wywołujący w efekcie wojnę domową na tamtejszych terytoriach. Gracz wciela się w rolę sierżanta Matta Coopera, jednego z wielu żołnierzy przybyłych na pomoc z ramienia NATO.

Czy Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów? //W ArmA II gra nie toczy się w błyskawicznym tempie, tutaj każde działanie musi zostać dokładnie przemyślane i rozplanowane taktycznie, sama misja zaś nie polega na bieganiu bez sensu oraz strzelaniu do wszystkiego co się rusza. Wskazane jest raczej trzymanie się szyku wyznaczonego nam przez dowódcę i powolne rozpoznawanie terenu. Początkującym graczom zaleca się odwiedzenie obozu szkoleniowego, gdzie nabędą wszystkich potrzebnych umiejętności, które pozwolą w późniejszym czasie w pełni cieszyć się rozgrywką.

Do dyspozycji oddano nam naprawdę pokaźny arsenał, również pojazdów - w tym śmigłowców, czołgów, wozów terenowych oraz myśliwców. Każdy element uzbrojenia został szczegółowo przedstawiony z towarzyszącą mu grawitacją oraz balistyką pocisków włącznie. Gra wymaga od gracza sprytu oraz nie lada umiejętności taktycznych albowiem zarobić kulkę jest bardzo łatwo. Nasi przeciwnicy nie czekają, aż łaskawie po nich przyjdziemy, są z reguły dobrze poukrywani i tylko czekają na nasz najmniejszy błąd.

ArmA II jest z pewnością ambitną i zarazem złożoną produkcją. Owa złożoność niewątpliwie nadaje grze dodatkowego blasku. Wojna tutaj ukazana jest nieprzewidywalna, nigdy nie możemy być pewni, co się stanie za chwilę, nawet jeśli jesteśmy super doświadczonym graczem z wieloletnim stażem. To pozycja wyjątkowa, dedykowana entuzjastom tematyki militarnej, którym niestraszne są wojskowe wyzwania, duża ilość rzeczy do ogarnięcia oraz wysoki poziom trudności.

Grę ArmA II można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> FPS

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Blockfall na weekend
Blockfall na weekend
Rafał Szramowiat
Firefall na weekend
Firefall na weekend
Rafał Szramowiat
ChargeRider na weekend
ChargeRider na weekend
Rafał Szramowiat
Inverto na weekend
Inverto na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (28)