Ashampoo Burning Studio 2013 za darmo dla czytelników

Ashampoo Burning Studio 2013 za darmo dla czytelników

Kuba Pawlak
20.02.2013 12:57

Firma Ashampoo udostępniła po raz kolejny bezpłatną wersję komercyjnego programu Ashampoo Burning Studio 2013 specjalnie dla czytelników naszego portalu.

Program oferuje takie funkcje jak tworzenie kopii zapasowych danych do jednej lub kilku płyt CD, DVD lub Blu-ray, kasowanie nośników wielokrotnego zapisu (CD-RW, DVD-RW), zgrywanie muzyki z płyt CD do formatów MP3 lub WMA, nagrywanie filmów do formatów Video CD (VCD), Super Video CD (SVCD) z opcją automatycznego konwertowania wideo do niezbędnych formatów czy tworzenie pokazu slajdów na nośnikach DVD ze zdjęciami, plikami wideo, tytułami, przejściami i muzyką w tle. Ashampoo Burning Studio 2013 pozwala także tworzyć i nagrywać obrazy ISO, CUE/BIN oraz pracować w oparciu o własny format zapisu danych - ASHDISC. Dodatkowo autorzy wyposażyli program w moduł odpowiedzialny za tworzenie i drukowanie etykiet (na papierze lub bezpośrednio na płycie wykorzystując technologię LightScribe) oraz opcję tworzenia i przywracania kopii bezpieczeństwa danych znajdujących się na dysku twardym z możliwością ich szyfrowania i kompresowania.

Obraz

Ashampoo Burning Studio 2013 oferuje kilka nowych funkcji. Do najważniejszych z nich zaliczyć należy możliwość eksportu listy utworów, wsparcie dla próbkowania do częstotliwości 96kHz, adaptację muzyki z equalizerem, możliwość dostosowania i normalizacji głośności muzyki przed nagraniem kompilacji oraz opcję nagrywania płyt Audio-CD bezpośrednio po zaimportowaniu listy odtwarzania. Ponadto w wersji 2013 udoskonalono przeglądarkę plików, dodano funkcje eksportu listy utworów i wyszukiwanie plików obrazów. ABS 2013 jest również w pełni kompatybilne z Windows 8.

Bezpłatną wersję aplikacji Ashampoo Burning Studio 2013 11.0.6 można pobrać z naszego serwisu w dziale Programy → Multimedia → Nagrywanie płyt CD/DVD/BD.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (28)