Ashampoo Office ikona

Ashampoo Office2010 10.0.584

WindowsBiuroPakiety biuroweAshampoo Office
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Ashampoo Office 2010 to prosty pakiet biurowy, zawierający zestaw podstawowych aplikacji do pracy z dokumentami, arkuszami kalkulacyjnymi i prezentacjami, który udostępniony został bezpłatnie przez producenta specjalnie dla czytelników portalu dobreprogramy.

Pakiet kierowany jest w głównej mierze do zastosowań domowych i to właśnie w nich sprawdza się najlepiej. Pomimo, iż nie stanowi on konkurencji dla oprogramowania Microsoft Office, czy nawet bezpłatnego LibreOffice to wchodzące w jego skład aplikacje oferują funkcje, które z pewnością zadowolą większość użytkowników, poszukujących prostego i intuicyjnego pakietu biurowego. Przy ich użyciu łatwo i wygodnie stworzymy różnego rodzaju dokumenty tekstowe, wzbogacone o różnego rodzaju dodatkowe dodatkowe obiekty (grafikę, tabele itp.), arkusze kalkulacyjne ze skomplikowanymi obliczeniami i rozbudowanymi formułami matematycznymi, a także efektowne prezentacje multimedialne, zawierające ciekawe efekty przejść, podkłady dźwiękowe i inne elementy.

W skład Ashampoo Office 2010 wchodzą 3 aplikacje biurowe. Pierwsza z nich to edytor tekstu Ashampoo TextMaker, pozwalający na sprawne przetwarzanie dokumentów tekstowych, tj. m.in. redagowanie różnego rodzaju tekstów, prac naukowych, pisanie listów, projektowanie ulotek i wielu innych. Kolejna, Ashampoo PlanMaker umożliwia tworzenie rozbudowanych arkuszy kalkulacyjnych. Oferuje ona ponad 330 przydatnych podczas obliczeń funkcji oraz formuł, a także pozwala na generowanie ze zgromadzonych danych różnego rodzaju wykresów, które następnie wykorzystać możemy w dokumencie tekstowym lub prezentacji multimedialnej. Z kolei do tworzenia tych ostatnich służy aplikacja Ashampoo Presentations, dysponująca zestawem wielu gotowych szablonów slajdów, motywów graficznych, a także animacje i efekty przejść bazujące na technologii DirectX.

Producent zapewnia, iż pakiet jest wysoce kompatybilny z formatami plików pakietu Microsoft Office. Dzięki temu użytkownik posiada możliwość otwierania, modyfikowania oraz zapisywania plików, które stworzone zostały w aplikacjach Microsoft Word, Ecxel. W razie potrzeby efekty naszej pracy wyeksportujemy również do formatu PDF.

Udostępnij
Kup pełną wersję
Ashampoo Office 2010 10.0.584wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.410 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań17 819
Data aktualizacji27 lut 2012
Rozmiar pliku102.73 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Ashampoo Office ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (42)