Ashampoo Snap 10 zgarnie nie tylko pulpit – zgarnij na niego licencję

Ashampoo Snap 10 zgarnie nie tylko pulpit – zgarnij na niego licencję

Ashampoo Snap 10 zgarnie nie tylko pulpit – zgarnij na niego licencję
04.04.2017 22:02, aktualizacja: 06.04.2017 09:55

Aktualizacja 15 licencji do rozdania, 15 śmiałków, którzy odważyli się pokazać swój pulpit, pokazując w ten sposób co im w duszy gra. Brawo! Oczywiście w tej sytuacji klucze otrzymują wszyscy, którzy zadali sobie wysiłek i wzięli udział w naszym małym konkursie, to jest: edelmann, krystian0120, karol221-10, darek719, pyXelr, hesperus, Dahag, man333, krak49, jaredj, Kloze, kaskader68, bytom2009, krzysztof.marcin,ElninioPL.

Jak ten czas leci – raptem rok temu recenzowaliśmydla Was świetne narzędzie do robienia zrzutów ekranu, AshampooSnap 9. Zrzutów ekranu to za mało powiedziane, producent nigdy niebył znany z sympatii do doktryny KISS, oferując prawdziwesoftware’owe kombajny. Teraz dostajemy kolejną wersję programu,Ashampoo Snap 10, która może jeszcze więcej niż poprzedniczka. Natyle więcej, że wierzymy, że zainteresuje Was licencja, jakąwygrać można w naszym konkursie.

Przypomnijmy szybko, co Ashampoo Snap już wcześniej potrafił.Ten przeznaczony dla systemów Windows od „siódemki” w góręprogram pozwala przede wszystkim na przeróżne formy przechwytywaniaobrazu – całego ekranu, okienek, przewijającycy się okienek,dowolnie zaznaczonych regionów oraz menu. Wszystko to bezpośrednio,lub z wyznaczonym opóźnieniem. Do tego moduł OCR, przechwytującyz zaznaczeń tekst.

Do tego dochodzą funkcje przechwytywania wideo – z okienka,pulpitu, wybranego monitora, określonego zaznaczenia czy kamerkiinternetowej, oraz przetwarzania tego obrazu na żywo, z możliwościąwstawiania dodatkowego tekstu czy strzałek, wizualizacji kliknięćmyszą i dodawania znaków wodnych. Niezłe to rozwiązanie doscreencastów.

A teraz interesujące nowości: Snap 10 pozwala teraz na obsługęrozdzielczości do 4K (2160p), potrafi zrobić zrzuty ekranu zpełnoekranowych gier 3D i dynamicznie rozpoznaje DPI monitorów.Edytor wideo został znacząco rozbudowany, otrzymując prostefunkcje cięcia i łączenia, dzielenia nagrań na odcinki, orazkonwersji wideo do animowanych GIF-ów. Można też przesuwać jegookienko i je minimalizować.

Obraz

OCR działa sprawniej, a przechwycone treści ze stroninternetowych mogą zawierać informacje o pochodzeniu (adres URL) wobrazku lub metadanych. Mamy też integrację z usługamiprzechowywania plików w chmurze, obecnie obsługiwane są DyskGoogle, OneDrive i Dropbox. W razie potrzeby przed wgraniem dochmury, obrazki mogą zostać zoptymalizowane co do swoich rozmiarów.

Za to wszystko obecnie w naszym sklepie (póki trwa promocja)przyjdzie zapłacić niecałe 85 zł (normalna cena to ok. 170 zł).Aktualizacja z poprzednich wersji sprzedawana jest za 68 zł. Możeciejednak Ashampoo Snap 10 mieć za darmo. Wystarczy, że spróbujeciesił w konkursie, jaki dla Was mamy.

Zrób zrzut, wygraj licencję

Zasady są proste: bierzecie wersjętrial Ashampoo Snap 10, instalujecie ją, a następnie programemrobicie zrzut swojego pulpitu. Następnie wrzucacie zrzut pulpituonline i publikujecie w komentarzu link. My sobie te zrzuty pulpituobejrzymy i wybierzemy najbardziej się nam podobające. Autorzy 15najciekawszych zrzutów otrzymają licencję na Ashampoo Snap 10.Producent zarezerwował sobie prawo wrzucenia konkursowych prac naswojego Facebooka.

Na komentarze z linkami czekamy do 5 kwietnia, godziny 23:00.

Tak, to jest konkurs dla tych naszych (zalogowanych) Czytelników,którzy są użytkownikami Windowsa. Tak, wiemy, że ryzykujemypretensje ze strony użytkowników innych systemów. Zrzuty pulpitówKDE (mimo że Plasma jest najpiękniejsza), GNOME, macOS-a czy czegotam jeszcze nie będą brane pod uwagę.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (50)