Ashampoo UnInstaller 7: wygraj licencję na totalne sprzątanie Windowsa

Ashampoo UnInstaller 7: wygraj licencję na totalne sprzątanie Windowsa

25.11.2017 12:52, aktual.: 30.11.2017 12:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aktualizacja Licencje na Ashampoo UnInstaller 7 trafią do użytkowników: Tomi915, ludendorf, Meszuge, Zero Ghost, Soren, kamiloxf, izok1980, wesoly82, @GUTEK@, adamk1985, xaver, maliszep, ElninioPL, januszek, pasniczek, krzyshtof, Carson, mielonka, Luki80a, luckdarwersb, ntoskrnl, lel21, Panpawel, dmag, nagelfar, Bladius2018, TacssoComa, adrosx, Mangas i krystyna75. Serdecznie gratulujemy!

Wydawać by się mogło, że odinstalowywanie oprogramowania tocoś, co powinno pozostać w gestii systemu operacyjnego. Niestetyjednak w Windowsie efekty systemowej deinstalacji były zawszeproblematyczne, a to doprowadziło do powstania znacznie lepszychdeinstalatorów firm trzecich. Jednym z nich jest AshampooUnInstaller, który właśnie doczekał się wydania wersji 7. Dziękitechnologii głębokiego skanowania, nowym metodom filtrowania iradzeniu sobie z efektami zagnieżdżonych instalacji, pozwala szybkoodśmiecić Windowsa. Program jest płatny, ale w ten weekend możeciezdobyć u nas na niego licencję całkiem za darmo.

Przejrzysty, dopasowany do wzornictwa Windowsa 10 interfejsużytkownika pozwala szybko przejść do usunięcia niechcianegooprogramowania, a szybki silnik deinstalatora wykona te operacjenawet czterokrotnie szybciej niż w wersji poprzedniej programu.

Obraz

Co szczególnie ważne, Ashampoo UnInstaller 7 radzi sobie nietylko z deinstalacją klasycznych aplikacji Windowsa – potrafiusunąć też bez śladu niechciane dodatki do przeglądarek (w tympaski narzędziowe i wtyczki), aplikacje uniwersalne (UWP) orazoprogramowanie wprowadzone do systemu podczas nienadzorowanychinstalacji. Porównując stany przed i po instalacji, jest w staniewykryć działania nawet zagnieżdżonych instalatorów.

Obraz

Funkcje deinstalacji to nie wszystko. Program oferuje teżprzydatne moduły do usuwania niepotrzebnych plików, optymalizacjirejestru, zarządzania rozruchem, usługami i skojarzeniami plików.Potrafi też zarządzać kopiami bezpieczeństwa i przywracaćprzypadkowo skasowane pliki, a wszystkie wprowadzone w systemiezmiany ujawnia w podsumowaniu.

Obraz

Ashampoo UnInstaller 7 działa nie tylko na Windows 7, 8.1 i 10,ale też na niewspieranych już XP i Vista. Producent sprzedajeobecnie licencję w promocyjnej cenie 19,99 euro (normalnie 39,99euro), która działa z wersją trial, dostępną u nas w bazieoprogramowania.

Teraz jednak możecie dostać licencję na niego całkiem zadarmo. W tym celu należy wziąć udział w konkursie. Oto jegowarunki:

  • Konkurs dostępny jest dla wszystkich zalogowanych Czytelnikówportalu dobreprogramy.pl.
  • Aby wziąć w nim udział, należy skomentować niniejszy tekst, aw komentarzu napisać, co najbardziej chciałoby się usunąć zeswojego systemu operacyjnego.
  • Autorzy 30 najciekawszych wpisów otrzymają po licencji naAshampoo UnInstaller 7.
  • Na wpisy czekamy do godziny 23:59 w niedzielę, 26 listopada 2017roku.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (142)