Ashampoo WinOptimizer 2012 za darmo dla czytelników

Ashampoo WinOptimizer 2012 za darmo dla czytelników

01.08.2012 13:57, aktualizacja: 02.08.2012 10:39

Po raz kolejny nasi czytelnicy mogą otrzymać za darmo program firmy Ashampoo. Tym razem do zdobycia są licencje na popularne narzędzie do optymalizacji systemu Windows, czyszczenia dysku i testowania wydajności komputera — Ashampoo WinOptimizer 2012.

Program umożliwia oczyszczenie i usunięcie zbędnych plików w całym systemie operacyjnym jednym kliknięciem myszki. Oprócz tego posiada narzędzia do usuwania pozostałości po zainstalowanych aplikacjach, oczyszczania katalogu tymczasowego, usuwanie starych raportów o błędach, plików dziennika i zrzutów pamięci. Optymalizuje i naprawia rejestr systemowy oraz defragmentuje poszczególne partycje na dysku twardym.

Dodatkowo WinOptimizer usuwa pozostałości po przeglądarkach internetowych i pozwala na zarządzanie wszystkimi usługami systemowymi, aplikacjami uruchamianymi przy starcie systemu oraz aktywnymi procesami. Znajdziemy w nim wbudowaną funkcję Internet Tuner, która służy do optymalizacji połączenia internetowego i wbudowane moduły do przeprowadzania dogłębnej analizy i wyświetlania najważniejszych informacji o zainstalowanym systemie i wszystkich podzespołach w komputerze. Poza tym oferuje możliwość przeprowadzenia dokładnego testu wydajnościowego, w którym sprawdzimy wydajność poszczególnych komponentów. W jego zasobach nie mogło również zabraknąć narzędzi do definitywnego usuwania danych z dysku twardego, dzielenia plików na części lub łączenia ich w jedną całość, a także szyfrowania danych przy użyciu hasła. Ashampoo WinOptimizer został wyposażony też w narzędzia do modyfikowania systemu Windows, za pomocą których możemy zmienić ustawienia Eksploratora Windows, wyłączyć lub włączyć funkcje w panelu sterowania lub dokonać drobnych zmian w samym wyglądzie systemu.

Specjalnie przygotowaną dla naszych Czytelników wersję Ashampoo WinOptimizera można pobrać z naszego portalu. Klucz aktywujący do pełnej wersji programu zostanie wysłany po zarejestrowaniu się w serwisie Ashampoo. O szczegółach można przeczytać podczas instalacji.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (41)