AutoMapa 4.6 na Androida dostępna z nowym czytelnym interfejsem

Strona głównaAutoMapa 4.6 na Androida dostępna z nowym czytelnym interfejsem
14.11.2017 17:30
AutoMapa 4.6 na Androida dostępna z nowym czytelnym interfejsem
Jan Mentel
Jan Mentel

Producent popularnej w Polsce płatnej nawigacji AutoMapa udostępnił dzisiaj użytkownikom Androida najnowszą wersję swojej aplikacji. W porównaniu do poprzedniego wydania, aplikacja zyskałą nową wizualizację wyznaczonej trasy, odświeżony wygląd AutoRadaru, oraz ulepszoną wyszukiwarkę ulubionych punktów. Niezmiennie jednak do celu poprowadzi nas Krzysztof Hołowczyc.

bEJAKhxh

Jak zapewnia producent aplikacji, zmiany podyktowane były przede wszystkim zwiększeniem czytelności. Dlatego tez zdecydowano się na wprowadzenie nowej wizualizacji trasy. Poprawiono również działanie funkcji Pokaż trasę, dzięki której możliwe jest szybkie przeglądanie mapy. W nowy sposób wyświetlane są również numery dróg.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Odświeżono także wygląd AutoRadaru, popularnej wśród kierowców funkcji pozwalającej na dzielenie się z innymi użytkownikami informacjami o incydentach drogowych. Zmiany szaty graficznej objęły nową kolorystykę oraz nieco zmieniony układ przycisków, które umożliwiają jeszcze wygodniejszy dostęp do funkcji zgłaszania nowych punktów kontroli drogowej, fotoradarów czy zdarzeń drogowych.

bEJAKhxj

Z kolei ukłonem w stronę zawodowych kierowców ma być implementacja nowej wyszukiwarki ulubionych punktów. Jak sama nazwa wskazuje, dzięki niej szybko odnajdziemy uprzednio zapisany cel. Producent zakłada, że rozwiązanie to ułatwi życie przede wszystkim użytkownikom zatrudnionym w transporcie, którzy zapisanych ulubionych miejsc mają nawet kilkaset. Najnowsza aplikacja AutoMapy w wersji na Androida dostępna jest w wersji na Androida w naszej bazie programów.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEJAKhyf