AutoMapa 4.6 na Androida dostępna z nowym czytelnym interfejsem

AutoMapa 4.6 na Androida dostępna z nowym czytelnym interfejsem

AutoMapa 4.6 na Androida dostępna z nowym czytelnym interfejsem
Jan Mentel
14.11.2017 17:30, aktualizacja: 14.11.2017 17:47

Producent popularnej w Polsce płatnej nawigacji AutoMapa udostępnił dzisiaj użytkownikom Androida najnowszą wersję swojej aplikacji. W porównaniu do poprzedniego wydania, aplikacja zyskałą nową wizualizację wyznaczonej trasy, odświeżony wygląd AutoRadaru, oraz ulepszoną wyszukiwarkę ulubionych punktów. Niezmiennie jednak do celu poprowadzi nas Krzysztof Hołowczyc.

Jak zapewnia producent aplikacji, zmiany podyktowane były przede wszystkim zwiększeniem czytelności. Dlatego tez zdecydowano się na wprowadzenie nowej wizualizacji trasy. Poprawiono również działanie funkcji Pokaż trasę, dzięki której możliwe jest szybkie przeglądanie mapy. W nowy sposób wyświetlane są również numery dróg.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Odświeżono także wygląd AutoRadaru, popularnej wśród kierowców funkcji pozwalającej na dzielenie się z innymi użytkownikami informacjami o incydentach drogowych. Zmiany szaty graficznej objęły nową kolorystykę oraz nieco zmieniony układ przycisków, które umożliwiają jeszcze wygodniejszy dostęp do funkcji zgłaszania nowych punktów kontroli drogowej, fotoradarów czy zdarzeń drogowych.

Z kolei ukłonem w stronę zawodowych kierowców ma być implementacja nowej wyszukiwarki ulubionych punktów. Jak sama nazwa wskazuje, dzięki niej szybko odnajdziemy uprzednio zapisany cel. Producent zakłada, że rozwiązanie to ułatwi życie przede wszystkim użytkownikom zatrudnionym w transporcie, którzy zapisanych ulubionych miejsc mają nawet kilkaset. Najnowsza aplikacja AutoMapy w wersji na Androida dostępna jest w wersji na Androida w naszej bazie programów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (49)