AutoMapa udostępnia najnowsze mapy Polski i Europy – w sam raz na wakacje

AutoMapa udostępnia najnowsze mapy Polski i Europy – w sam raz na wakacje

Samochód na drodze z depositphotos
Samochód na drodze z depositphotos
04.07.2018 21:08, aktualizacja: 04.07.2018 21:23

Dobre wieści dla wszystkich, którzy w trasie nie chcą polegać na Mapach Google. AutoMapa ogłosiła właśnie wakacyjną aktualizację map. Dodano opracowane przez HERE materiały z drugiego kwartału tego roku, a w zagranicznych wojażach przyda się dostępność kompletnych map drogowych z 44 krajów Europy.

Obraz

Dostępne w aplikacjach mapy stanowią kompilację najnowszych dostępnych materiałów – z pełną listą zmian zapoznać można się w administrowanym przez HERE serwisie Map Changes. Jeśli zaś chodzi o Polskę, to AutoMapa dostarcza informacji o ponad 720 tysiącach dróg oraz 8 mln punktów wyświetlanych z dokładnością do budynku.

W pogoni za aktualnością twórcy AutoMapy zachowali jednak zdrowy rozsądek – zdecydowali bowiem, że te ulice, których nazwy zostały zmienione na mocy ustawy dekomunizacyjnej, będą podpisywane dla lepszej orientacji zarówno starymi, jak i nowymi nazwami. Najnowsza wersja wprowadza także rosnące w Polsce jak grzyby po deszczu obwodnice: między innymi Płocka, Kołobrzegu. Z nowych map można także już korzystać w serwisie targeo.pl.

Obraz

Najnowsza wersja map oznaczona jest numerem 8.60. Aktualizacji można dokonać bezpośrednio w aplikacjach mobilnych. Te znajdziecie w naszym katalogu oprogramowania, w wersji na Androida i iOS-a.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (54)