WindowsMultimediaEdycja i konwersja napisówAVIAddXSubs
AVIAddXSubs ikona

AVIAddXSubs9.15

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

AVIAddXSubs to darmowe narzędzie przeznaczone do dodawania napisów SRT, IDX/SUB do filmów w formacie AVI, MKV i MP4.

Obsługa narzędzia jest bardzo prosta, wystarczy, że umieścimy w jednym folderze zarówno film i napisy (wymagana ta sama nazwa obu plików), a następnie metodą "przeciągnij-i-upuść" przeciągniemy plik wideo na ikonę programu AVIAddXSubs. Według zapewnień twórców proces konwersji zajmuje bardzo mało czasu (od kilku sekund do kilku minut), a w jego trakcie nie jest przeprowadzane ponowne kodowanie wideo, co pozwala zachować oryginalną jakość materiału. Co istotne, napisy nie są nakładane na obraz podczas konwersji, a zapisywane w innym formacie jako bitmapy.

Program oferuje możliwość definiowania wielu głównie wizualnych aspektów czcionki wykorzystywanej podczas konwersji. Pozwala on m.in. definiować krój oraz rozmiar czcionki, jej kolor i położenie na ekranie. Do dyspozycji użytkownika oddano także opcję podglądu próbki napisów jeszcze przed kodowaniem.

AVIAddXSubs udostępnione zostało w formie przenośnej (portable), która nie wymaga instalacji.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentDHMK
Liczba pobrań2 742
Data aktualizacji20 mar 2018
Rozmiar pliku0.85 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
AVIAddXSubs ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)