Awaria komunikatora Slack: od rana narastają problemy z połączeniem (aktualizacja)

Awaria komunikatora Slack: od rana narastają problemy z połączeniem (aktualizacja)
Oskar Ziomek

27.06.2018 17:18, aktual.: 27.06.2018 19:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aktualizacja, godz. 19.20

Na stronie statusu komunikatora Slack pojawiła się informacja, że problemy zostały już rozwiązane i połączenia powinny być bezproblemowe. Twórcy dodają, że niektórzy mogą zostać zmuszeni do ręcznego odświeżenia komunikatora kombinacją klawiszy Ctrl+R lub Cmd+R, zależnie od systemu. W przypadku dalszych problemów z działaniem, użytkownicy proszeni są o przesłanie takiej informacji na adres feedback@slack.com.

Użytkownicy wykorzystujący w pracy komunikator Slack mogli zauważyć dziś narastające problemy z połączeniem. Co prawda przez większość czasu komunikator działa poprawnie, jednak u wybranych użytkowników zdarzają się nawet kilkuminutowe problemy z połączeniem. Kłopot pojawia się nie tylko na etapie logowania, ale może wystąpić także w losowym momencie już w trakcie rozmowy.

Prace nad rozwiązaniem problemów zaczęły się dopiero niedawno. Zespół odpowiedzialny za Slacka informuje o wszystkim na bieżąco zarówno na stronie statusu, jak i na Twitterze. Na tę chwilę jedyną pojawiającą się informacją jest ta zapewniająca o stale toczących się pracach w kierunku stabilizacji połączeń.

We're still in rocky waters, and are trying to stabilize our connectivity issues. Thanks for sticking with us. https://t.co/uQIDJzyLSV

— Slack (@SlackHQ) 27 czerwca 2018Niestety, jak dotąd nie poinformowano jednak o szczegółach, ani o przewidywanym czasie ostatecznego poradzenia sobie z usterką. Wszystko wskazuje na to, że problemy występują losowo i dotyczą klientów Slacka niezależnie od platformy. O dalszym rozwoju sytuacji będziemy informować na bieżąco.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)