Awaria komunikatora Slack: od rana narastają problemy z połączeniem (aktualizacja)

Awaria komunikatora Slack: od rana narastają problemy z połączeniem (aktualizacja)27.06.2018 17:18
Awaria komunikatora Slack: od rana narastają problemy z połączeniem (aktualizacja)

Aktualizacja, godz. 19.20

Na stronie statusu komunikatora Slack pojawiła się informacja, że problemy zostały już rozwiązane i połączenia powinny być bezproblemowe. Twórcy dodają, że niektórzy mogą zostać zmuszeni do ręcznego odświeżenia komunikatora kombinacją klawiszy Ctrl+R lub Cmd+R, zależnie od systemu. W przypadku dalszych problemów z działaniem, użytkownicy proszeni są o przesłanie takiej informacji na adres feedback@slack.com.

Użytkownicy wykorzystujący w pracy komunikator Slack mogli zauważyć dziś narastające problemy z połączeniem. Co prawda przez większość czasu komunikator działa poprawnie, jednak u wybranych użytkowników zdarzają się nawet kilkuminutowe problemy z połączeniem. Kłopot pojawia się nie tylko na etapie logowania, ale może wystąpić także w losowym momencie już w trakcie rozmowy.

Prace nad rozwiązaniem problemów zaczęły się dopiero niedawno. Zespół odpowiedzialny za Slacka informuje o wszystkim na bieżąco zarówno na stronie statusu, jak i na Twitterze. Na tę chwilę jedyną pojawiającą się informacją jest ta zapewniająca o stale toczących się pracach w kierunku stabilizacji połączeń.

We're still in rocky waters, and are trying to stabilize our connectivity issues. Thanks for sticking with us. https://t.co/uQIDJzyLSV

— Slack (@SlackHQ) 27 czerwca 2018Niestety, jak dotąd nie poinformowano jednak o szczegółach, ani o przewidywanym czasie ostatecznego poradzenia sobie z usterką. Wszystko wskazuje na to, że problemy występują losowo i dotyczą klientów Slacka niezależnie od platformy. O dalszym rozwoju sytuacji będziemy informować na bieżąco.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)