Awaria Play. Klienci nie mają dostępu do sieci komórkowej i internetu

Awaria Play. Klienci nie mają dostępu do sieci komórkowej i internetu

Play
Play
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe | Play
Karolina Kowasz
10.01.2022 15:54

Od około godziny 15:30 klienci sieci Play mają problemy z działaniem internetu oraz sieci komórkowej. Lista zgłoszeń na serwisie Downdetector rośnie i wszystko wskazuje na to, że awaria jest dosyć poważna.

W serwisie downdetector.pl cały czas rośnie liczba zgłoszeń, które informują o problemach z działaniem internetu oraz sieci komórkowej. Internauci zgłaszają, że całkowicie utracili dostęp do sieci lub połączenie działa bardzo niestabilnie. Problemy pojawiają się zarówno w przypadku smartfonów jak i routerów LTE. Niestety, nie wiadomo co jest ich przyczyną, dlatego ciężko spekulować, kiedy awaria zostanie rozwiązana.

Póki co, sieć w żaden sposób nie odniosła się na swoich profilach społecznościowych do problemów zgłaszanych przez klientów. Na Twitterze można za to znaleźć wiadomość, w której Play chwali się uruchomieniem nowych stacji bazowych.

Co ciekawe, już kilka dni wcześniej na profilu firmy na Facebooku można było znaleźć szereg komentarzy niezadowolonych klientów. Ci ostatni donosili o regularnych problemach z działaniem internetu mobilnego oraz dziurami zasięgowymi, nawet na terenie dużych miast.

Programy

Aktualizacje
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (62)