Azteca na weekend

Azteca na weekend11.12.2009 18:03
Redakcja

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Azteca - dynamiczną grę logiczną utrzymaną w odległym klimacie średniowiecznych ludów Ameryki Środkowej.

Zadaniem gracza jest jak najszybsze wyeliminowanie wszystkich przemierzających przez kamienne labirynty ciągów kolorowych bil. Dzięki żwawemu i precyzyjnemu wstrzeliwaniu osobnych kul, których kolory należy zgrać z tymi do wykluczenia, skracamy łańcuchy nie pozwalając im tym samym na dotarcie do wyjścia i opuszczenie planszy. Z czasem rodzajów i kolorów bil przybywa przez co gra staje się coraz bardziej ekscytująca, ale i trudniejsza.

Grę Azteca można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Logiczne

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. Polecamy recenzję przygód córki Śmierci w grze Venetica, platformówki Ratchet and Clank Future: A Crack in Time na PS3, kieszonkowego wydania LittleBigPlanet na PSP, czy powrotu Indiany Jonesa do świata klocków w LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Loadout na weekend
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
ArcheBlade na weekend
ArcheBlade na weekend
Rafał Szramowiat
Dota 2 na weekend
Dota 2 na weekend
Rafał Szramowiat
Prime World na weekend
Prime World na weekend
Rafał Szramowiat
Wild Warfare na weekend
Wild Warfare na weekend
Rafał Szramowiat
Mica-Chew na weekend
Mica-Chew na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (11)