r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

b00tl3g kr3w

Strona główna Windows Gry Symulatory

b00tl3g kr3w to symulator piractwa, w którym zadaniem gracza jest testowanie crackowanych ROM-ów z klasycznymi grami i umieszczanie ich na serwerach warezowych.

Galeria programu

Gra została stworzona z przymrużeniem oka podczas Awful Summer Jam 2017 pod hasłem bootleg. Jej przejście zajmuje kilkanaście minut i składa się z przetestowania nie do końca dobrze działających klasyków, jak „Space Invaders”, „Tetris”, „Sonic the Hedgehog” czy „Mario”. Podobnie jak w czasach niepewnych cracków, tu także gry nie zawsze działają tak, jak się tego spodziewamy.

b00tl3g kr3w jest grą eksperymentalną i należy do niej podchodzić z dystansem. Może jednak zabrać gracza w podróż do czasów 486 i pierwszego modemu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

b00tl3g kr3w na weekend – poczuj się jak pirat i odśwież klasyki

15
ROZRYWKA 05.08.2017 | Anna Rymsza

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej tym razem prezentujemy Wam grę, która powinna przypomnieć stare czasy modemów, ROM-ów, Tetrisa, Mario, Sonica, Space Invaders… b00tl3g kr3w to gra o piractwie i crackowaniu. b00tl3g kr3w została stworzona z przymrużeniem oka, podczas hackatonu Awful Summer Jam 2017 pod hasłem bootleg. Gra została udostępniona za darmo. Jej autor, znany jako Marbenx, ma już na koncie kilka gier, przy czym zawsze są to pozycje, do których trzeba mieć trochę dystansu. W grze wcielamy się w członka zespołu udostępniającego w Sieci ROM-y z grami. Komunikacja przez…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 07.08.2017 09:16

@Highland_: znaczy się gdzie ten błąd ? :D :P

  #2 06.08.2017 19:52

@Highland_: nie

Highland_   2 #1 06.08.2017 01:53

"Gra została stworzona z przymróżeniem oka (...)" - chyba nie muszę wskazywać słowa napisanego z dramatycznym błędem ortograficznym?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.