b00tl3g kr3w na weekend – poczuj się jak pirat i odśwież klasyki

b00tl3g kr3w na weekend – poczuj się jak pirat i odśwież klasyki05.08.2017 13:22
b00tl3g kr3w na weekend – poczuj się jak pirat i odśwież klasyki

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej tym razem prezentujemy Wam grę, która powinna przypomnieć stare czasy modemów, ROM-ów, Tetrisa, Mario, Sonica, Space Invaders… b00tl3g kr3w to gra o piractwie i crackowaniu.

b00tl3g kr3w została stworzona z przymrużeniem oka, podczas hackatonu Awful Summer Jam 2017 pod hasłem bootleg. Gra została udostępniona za darmo. Jej autor, znany jako Marbenx, ma już na koncie kilka gier, przy czym zawsze są to pozycje, do których trzeba mieć trochę dystansu.

W grze wcielamy się w członka zespołu udostępniającego w Sieci ROM-y z grami. Komunikacja przez IRC i pulpit na miarę końcówki ubiegłego wieku przypomną stare czasy połączeń modemowych. Tytuły, które trzeba wrzucić na warezowe serwery będą wydawać się znajome, ale nie do końca. Z resztą zobaczycie sami. Jest jak za starych, dobrych czasów, gdy nigdy nie było wiadomo, co zawiera ROM i czy na pewno gra będzie działać prawidłowo.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Od technicznej strony b00tl3g kr3w składa się z mini-gier, bazujących dość luźno na klasykach z automatów i wczesnych konsol. Trudno powiedzieć, czy gra jest bardziej nostalgiczna, czy abstrakcyjna. Warto jednak poświęcić kilkanaście minut, by ją przejść, powspominać i uśmiechnąć się do nieudolnej podróbki Sonica na monitorze.

b00tl3g kr3w znajdziecie w naszej bazie gier, w dziale Gry → Symulatory.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)