Bądź szybszy i silniejszy Z AMD APU A8 i A10… i zagraj w SimCity

Bądź szybszy i silniejszy Z AMD APU A8 i A10… i zagraj w SimCity

18.04.2013 06:01, aktualizacja: 18.04.2013 10:30

Firma AMD przygotowała akcję promocyjną, która ma podkreślić jej zaangażowanie w działaniach na rzecz entuzjastów chcących poszerzyć granice możliwości swojego sprzętu i szukających mocnych wrażeń w najnowszych tytułach. Od momentu startu tej akcji (18 kwietnia, 06:00) do procesorów APU Serii A8 i A10 drugiej generacji dołączany jest najnowszy hit Electronic Arts — SimCity.

SimCity nie trzeba nikomu przedstawiać — ceniona od lat pozycja powróciła w marcu w nowej odsłonie. Podczas budowania swoich miast w trybie jednego lub wielu graczy można cieszyć się szczegółami infrastruktury ożywionymi mocą drzemiącą w procesorach APU AMD, które łączą wysoką prędkość z wydajnością zintegrowanej karty graficznej na poziomie zewnętrznych odpowiedników. AMD chwali się, że w porównaniu do układów konkurencji w tej samej cenie druga generacja procesorów APU Serii A dla komputerów stacjonarnych dostarcza więcej rdzeni, większą prędkość, najlepsze w swojej klasie możliwości w zakresie multimedialnej rozrywki i wygodne możliwości modernizacji za sprawą wspólnego z kolejną generacją gniazda procesora. Układy te odznaczają się sprzętową obsługą DirectX 11 zintegrowanych kart graficznych AMD Radeon i technologią AMD Eyefinity, zastosowano tu również technologię AMD Turbo Core 3.0 automatycznie podnoszącą taktowanie zarówno procesora jak i zintegrowanej karty graficznej.

Obraz

Przejdźmy więc do rzeczy. Promocją objęte są modele: AMD A10-5800K, AMD A10-5700, AMD A8-5600K i AMD A8-5500. Do nich dołączone zostaną kody pozwalające na pobranie SimCity z platformy Origin. Promocja potrwa do końca roku lub do wyczerpania zapasów. Zestawy promocyjne można znaleźć w sklepach: Agito.pl, Arest, Bit, Komputronik, Morele.net, Proline.pl, Sferis, Tryton, Yamo i X-kom.pl.

Z tej okazji zachęcamy Czytelników do lektury testu sampla inżynieryjnego komputera Zotac ZBOX GIGA AD21 — jeszcze niedostępnego na rynku, niedużego komputera wyposażonego w jednostkę APU A10-5700.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)