Ballmer: nie będzie prostszego systemu licencjonowania

Ballmer: nie będzie prostszego systemu licencjonowania

Redakcja
06.10.2009 16:40, aktualizacja: 09.10.2009 09:41

Prezes firmy Microsoft, Steve Ballmer, podczas pokazu Windows 7 oraz Windows Server 2008 R2 w Londynie negatywnie wypowiedział się o pomysłach uproszczenia systemu licencjonowania. Szef spółki z Redmond dostrzega obecnie zbyt dużo minusów takiego rozwiązania.

Po pokazie najnowszych systemów operacyjnych firmy Microsoft, osoby zgromadzone na sali zadały prezesowi spółki z Redmond kilka pytań dotyczących możliwości uproszczenia systemu licencjonowania aplikacji oraz wielu rozwiązań wirtualizacyjnych. Steve Ballmer negatywnie odniósł się jednak do wszystkich zasłyszanych propozycji.

Za każdym razem kiedy coś upraszczasz, pozbywasz się czegoś. Zwykle jest to coś, co pomaga innym w utrzymaniu niskich cen. Przypomnę, że podobny proces przeprowadziliśmy sześć lat temu i przez 2,5 roku zadowolenie naszych klientów było znacznie niższe. - stwierdził na londyńskiej konferencji Steve Ballmer.

Prezes Microsoftu stwierdził również, że jeśli ktokolwiek uważa pewne rzeczy za zbyt skomplikowane lub jest zdania, że polityka spółki z Redmond niepotrzebnie zwiększa wydatki, powinien pisać e-maile... bezpośrednio do niego.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)