Battlefield Play4Free na weekend

Battlefield Play4Free na weekend29.07.2011 18:24
Redakcja

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Battlefield Play4Free - sieciową, militarną strzelaninę z perspektywy pierwszej osoby osadzoną mocno w realiach współczesnych konfliktów wojennych.

Bazując na całej serii gier Batllefield, Heroes czy Bad Company stanowi ona połączenie wszystkich najlepszych cech wspomnianych podtytułów wliczając w to starcia w pojazdach, naturalność prowadzenia rozgrywki czy pojedynki dla 32 graczy jednocześnie.

Czy Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów? //Gracz staje po jednej ze stron fikcyjnego konfliktu pomiędzy siłami zbrojnymi Federacji Rosyjskiej, a armią Stanów Zjednoczonych. Walki rozgrywają się na zaktualizowanych, klasycznych mapach zaczerpniętych wprost z Battlefield 2, zaś cały arsenał, którym się posługujemy oraz klasy postaci to spuścizna po Bad Company 2. Battlefield Play4Free oferuje za to nowe modele i animacje żołnierzy, nowe dźwięki, muzykę, a także grafikę mogącą bez problemu rywalizować z konsolowymi grami HD.

W grze mamy również do czynienia z rozbudowanym systemem klas postaci. Sami decydujemy jak skonfigurujemy swój profil. Możemy wczuć się w rolę szturmowca - żołnierza zarówno walczącego na pierwszej linii ognia jak i zaopatrzeniowca, medyka - z lekkim uzbrojeniem, ale wspierającego i ratującego drużynę jak i pojedyncze jednostki, inżyniera czyli żołnierza i mechanika w jednym lub zwiadowcę - wojownika, którego głównym zadaniem jest przekazywanie informacji o aktualnej pozycji zajmowanej przez wroga. Ciekawa jest również ścieżka rozwoju postaci, ponieważ wraz z sukcesami na polu bitwy, nasza jednostka zdobywa coraz nowsze umiejętności i zdolności, dzięki którym z czasem może stać się żołnierzem idealnym.

Rozgrywka w Batllefield Play4Free w odróżnieniu od słynnych Heroes-ów jest bardziej poważna, realistyczna, bezwzględna i brutalna co sprawia, że gra ze zwykłego FPS-a przeistacza się w nowoczesny, taktyczny symulator wojenny przepełniony aspektami zbrojnymi.

Grę Battlefield Play4Free można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> FPS

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzję Alice: Madness Returns - udanie powraca mroczna marka sprzed lat, a także uroczej platformówki Ms. Splosion Man. Przyglądamy się również bliżej zestawowi aplikacji dla sensora Microsoftu - Kinect Fun Labs.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Sploot na weekend
Sploot na weekend
Rafał Szramowiat
Beret na weekend
Beret na weekend
Rafał Szramowiat
SubRay na weekend
SubRay na weekend
Rafał Szramowiat
P.U.S.H. na weekend
P.U.S.H. na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (29)