Battlefield Play4Free na weekend

Battlefield Play4Free na weekend

Redakcja
29.07.2011 18:24

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Battlefield Play4Free - sieciową, militarną strzelaninę z perspektywy pierwszej osoby osadzoną mocno w realiach współczesnych konfliktów wojennych.

Bazując na całej serii gier Batllefield, Heroes czy Bad Company stanowi ona połączenie wszystkich najlepszych cech wspomnianych podtytułów wliczając w to starcia w pojazdach, naturalność prowadzenia rozgrywki czy pojedynki dla 32 graczy jednocześnie.

Czy Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów? //Gracz staje po jednej ze stron fikcyjnego konfliktu pomiędzy siłami zbrojnymi Federacji Rosyjskiej, a armią Stanów Zjednoczonych. Walki rozgrywają się na zaktualizowanych, klasycznych mapach zaczerpniętych wprost z Battlefield 2, zaś cały arsenał, którym się posługujemy oraz klasy postaci to spuścizna po Bad Company 2. Battlefield Play4Free oferuje za to nowe modele i animacje żołnierzy, nowe dźwięki, muzykę, a także grafikę mogącą bez problemu rywalizować z konsolowymi grami HD.

W grze mamy również do czynienia z rozbudowanym systemem klas postaci. Sami decydujemy jak skonfigurujemy swój profil. Możemy wczuć się w rolę szturmowca - żołnierza zarówno walczącego na pierwszej linii ognia jak i zaopatrzeniowca, medyka - z lekkim uzbrojeniem, ale wspierającego i ratującego drużynę jak i pojedyncze jednostki, inżyniera czyli żołnierza i mechanika w jednym lub zwiadowcę - wojownika, którego głównym zadaniem jest przekazywanie informacji o aktualnej pozycji zajmowanej przez wroga. Ciekawa jest również ścieżka rozwoju postaci, ponieważ wraz z sukcesami na polu bitwy, nasza jednostka zdobywa coraz nowsze umiejętności i zdolności, dzięki którym z czasem może stać się żołnierzem idealnym.

Rozgrywka w Batllefield Play4Free w odróżnieniu od słynnych Heroes-ów jest bardziej poważna, realistyczna, bezwzględna i brutalna co sprawia, że gra ze zwykłego FPS-a przeistacza się w nowoczesny, taktyczny symulator wojenny przepełniony aspektami zbrojnymi.

Grę Battlefield Play4Free można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> FPS

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzję Alice: Madness Returns - udanie powraca mroczna marka sprzed lat, a także uroczej platformówki Ms. Splosion Man. Przyglądamy się również bliżej zestawowi aplikacji dla sensora Microsoftu - Kinect Fun Labs.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Dota 2 na weekend
Dota 2 na weekend
Rafał Szramowiat
Wild Warfare na weekend
Wild Warfare na weekend
Rafał Szramowiat
Lambda Wars na weekend
Lambda Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Mica-Chew na weekend
Mica-Chew na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (29)