Bezpłatna nawigacja mobilna od Google

29.10.2009 11:39, aktual.: 29.10.2009 12:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ślad za Droidem, pierwszym telefonem od Motoroli obsługującym nowy system Android 2.0, pojawiają się pierwsze aplikacje przeznaczone pod nową platformę. Jednym z największych przebojów będzie z pewnością Google Maps Navigation, który wznosi Google Maps na kompletnie nowy poziom.

Aplikacja jest bezpłatna, to jednak nie przeszkodziło Google stworzyć produkt, który może skutecznie konkurować z wieloma płatnymi systemami nawigacji. Co więcej, Google Maps Navigation miejscami znacznie przekracza ich możliwości dzięki integracji z usługami internetowymi. Bez dwóch zdań, może to być śmiało jeden z ważniejszych czynników do uwzględnienia przy wyborze telefonu i platformy mobilnej - aplikacja współpracuje niestety wyłącznie z Androidem 2.0.

Możliwości aplikacji, które podejrzeć można w tym filmie, obejmują między innymi bardzo uproszczony system wyszukiwania (niewymagający znajomości dokładnego adresu), wyszukiwanie przy pomocy głosu, informacje o ruchu drogowym czy nakładanie wytyczonej drogi nie tylko na trójwymiarową mapę, ale i zdjęcia satelitarne oraz widok ulicy. Dodatkowo aplikacja ma także tryb dokowania ułatwiający obsługę w samochodzie - z większymi, uproszczonymi ikonami i trybem głosowym.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (48)