Bezpłatny e‑book o nowościach w Office 2010

Redakcja

11.12.2009 21:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Microsoft udostępnił wszystkim zainteresowanym wersję elektroniczną książki First Look: Microsoft Office 2010 omawiającej nowości i zmiany w nowym wydaniu pakietu Office 2010.

Udostępniony bezpłatnie w formacie PDF dokument został podzielony na trzy części. Pierwsza z nich pokazuje krok po kroku, w jaki sposób rozpocząć pracę z nowym pakietem oraz jak wykorzystać nowe i ulepszone funkcje w Office 2010. Znajdziemy w niej dokładny opis działania znanej z poprzedniej wersji pakietu wstążki czy narzędzi do wstawiania grafiki i efektów tekstowych w dokumentach.

Druga część skupia się dokładnie na nowościach w poszczególnych aplikacjach wchodzących w skład pakietu. Udziela także praktycznych rad i wskazówek przyśpieszających często wykonywane czynności. Część trzecia książki omawia sposoby na zintegrowanie ze sobą wszystkich aplikacji pakietu. Porusza także kwestię zabezpieczania tworzonych dokumentów i omawia system pomocy w Office 2010. Wskazuje również inne źródła pozwalające zgłębić wiedzę na temat nowego pakietu biurowego.

Książkę można pobrać bezpłatnie z poziomu witryny SkyDrive. Wygląda jednak na to, że Microsoft doświadcza przejściowych problemów z dostępnością pobierania. Gdy problemy te zostaną usunięte, polecamy lekturę!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)