Black Belt Sorvi Hero na weekend

Black Belt Sorvi Hero na weekend

Redakcja
26.08.2011 18:56

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Black Belt Sorvi Hero - oryginalną i zabawną pozycję stanowiącą coś w rodzaju symulatora pracy stolarza.

Trafiamy do niewielkiego zakładu stolarskiego i stając przed prawdziwą tokarką do drewna otrzymujemy przeróżne prace do wykonania. Zazwyczaj sprowadzają się one do wyrzeźbienia w drewnie konkretnego kształtu przy pomocy różnych specjalistycznych narzędzi.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...jwplayer("bbsh360pmp4").setup({height: 294, width: 480, duration: 106, autostart: false, plugins: "gapro-1", "gapro.accountid":"UA-3114185-1", "gapro.idstring":"bbsh-360p.mp4", image: "http://images.dpcdn.pl/ImageProxy.ashx?file=Video/20110826184449.jpg&height=360&width=640&crop=1", "controlbar.position":"bottom", modes: [{ type: "flash", src: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/player57/player.swf", config: { provider: "http", "http.startparam":"start", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/bbsh-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/bbsh-720p.mp4", width: 1280 } ] } },{ type: "html5", config: { provider: "video", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/bbsh-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/bbsh-720p.mp4", width: 1280 }] } } ] }); .centerhack divZ początku do dyspozycji otrzymujemy najprostsze dłuto, które posłużyć ma jedynie do szybkiego zarobienia kilkuset punktów, dzięki którym udaje nam się nabyć w specjalnym sklepie nasze pierwsze dłuto profilowane. To dzięki niemu dużo szybciej nadamy obrabianym przedmiotom wymaganych kształtów. Znajdzie to również odbicie na naszym dorobku punktowym, albowiem im dokładniejsze i bardziej precyzyjne odzwierciedlenie zadanego wzoru, tym więcej punktów możemy zgromadzić. Ich ilość pomaga nam nabywać coraz bardziej zaawansowane narzędzia stolarskie, co jest niezbędne, by móc w późniejszych układach sprostać stawianym przed nami zadaniom.

Niewątpliwie sporym utrudnieniem jest nieprzerwany wyścig z czasem. Musimy szybko decydować o odpowiednim doborze narzędzia oraz kąta widzenia, wszystko w zależności od rodzaju pracy jaki musimy wykonać. Ważne jest również, by w trakcie obróbki nie spalić dłuta, w tym celu należy co chwilę odrywać je od drewna dając mu się lekko schłodzić - informuje nas o tym specjalny wskaźnik tarcia w lewej, dolnej części ekranu. Innym sposobem na walkę z szybko przegrzewającymi się narzędziami jest ich stała i szybka wymiana na inne, ale tą metodę polecamy jedynie wprawionym graczom ;-).

Black Belt Sorvi Hero może nie powala oprawą audiowizualną, ale dzięki swej oryginalności i ciekawemu pomysłowi potrafi przykuć do komputera na długie godziny.

Grę Black Belt Sorvi Hero można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Symulatory

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)