BurnAware 10 z nowym interfejsem, w końcu dostosowany do HiDPI

BurnAware 10 z nowym interfejsem, w końcu dostosowany do HiDPI

08.02.2017 13:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Szukacie dobrego programu do nagrywania płyt CD, DVD lub Blu-ray? Właśnie został wydany BurnAware 10, który świetnie sobie z tym poradzi.

Na pierwszy rzut oka widać nowy interfejs użytkownika, dostosowany do ekranów o wysokich rozdzielczościach. Ciekawostką jest możliwość pracy z czytnikami ekranowymi, co umożliwia pracę z nim osobom niedowidzącym. Program można też obsługiwać z linii poleceń i wykorzystywać w skryptach, a w wersji 10 dorobił się możliwości kopiowania płyt na dysk jak obraz w ten sposób. Przy zgrywaniu muzyki zaś ma w końcu możliwość dopisywania numeru płyty, jeśli mamy do czynienia z albumem w częściach.

Obraz

Poprawiony został także instalator, tłumaczenia i kompatybilność z Widnowsem 10. Warto też zaznaczyć, że domyślnie używa systemowych fontów. Program ma być też stabilniejszy i szybszy, rozwiązane zostały problemy z okazjonalnym „zamrażaniem” przy przygotowywaniu nagrywania, zapisywaniem plików z różnymi ustawieniami, powiadomieniami o aktualizacji i wiele innych drobiazgów.

Obraz

BurnAware wciąż jest dostępny w kilku wersjach – darmowej do użytku domowego, którą znajdziecie w naszej bazie programów, i dwóch płatnych, różniących się możliwościami. Najdroższa licencja pozwala na używanie programu także w celach komercyjnych.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (46)