iOSGryLogiczne i karcianeCard Monsters: 3 Minute Duels
Card Monsters: 3 Minute Duels ikona

Card Monsters: 3 Minute Duels

Card Monsters to szybka sieciowa gra karciana, w której rozgrywka nie trwa dłużej niż 3 minuty. Pojedynki są dynamiczne, ale by zwyciężać, trzeba poświęcić trochę czasu na skonstruowanie własnej talii.

Card Monsters GamePlay Promotion Video

Pojedynki w Card Monsters są szybkie, a zasady gry na tyle przejrzyste, że nie ma problemu z opanowaniem ich nawet bez znajomości angielskiego. Przed sobą można mieć maksymalnie 3 potwory, z których każdy ma punkty ataku i życia, a jego sposób walki podlega specyficznym dla niego regułom (na przykład atakuje najpierw potwora naprzeciwko siebie albo najpierw po przekątnej). W pierwszym rzędzie musi być wyłożony stwór walczący wręcz, w drugim (2 pola z tyłu) na dystans, są też postacie dysponujące magią bojowa lub wspomagającą. W turze można wyłożyć tylko tyle kart, na ile wystarczy nam niebieskich kryształów. Po zakończeniu ruchu następuje faza ataku. Wygrywa ten, kto pierwszy zniszczy wszystkie potwory przeciwnika.

Card Monsters wymaga kolekcjonowania kart i układania własnych talii. Gracz może mieć 8 kart potworów o różnych umiejętnościach i 8 kart przedmiotów. Ponadto można karty ulepszać w miarę zbierania run i zwojów. Warto zaznaczyć, że karty mają różne kolory i trzeba je brać pod uwagę przy dobieraniu przedmiotów dla potworów. By sobie pomóc, można przeglądać rozgrywki innych graczy.

Na graczy czeka tu publiczny ranking i mnóstwo prezentów, otrzymywanych za wygrane pojedynki, codzienne logowanie, zdobywanie osiągnięć, przechodzenie pojedynków w wydarzeniach i tym podobne. Ponieważ kart jest mnóstwo i użytkownicy mają bardzo różne talie, nie sposób się tu nudzić. Zakupy w aplikacji są dostępne, ale nie jest to konieczne by zwyciężać – ważniejsze jest umiejętne dysponowanie zasobami.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentMU77 Studio
Liczba pobrań60
Data aktualizacji11 mar 2021
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Card Monsters: 3 Minute Duels ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)