bEKLXEbV
CCleaner ikona

CCleaner

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CCleaner to popularne narzędzie do optymalizacji pracy komputerów. Po sukcesie na systemach Windows, przyszła pora na Androidową wersję aplikacji. Program pozwala optymalizować pamięć jak i RAM urządzenia.

bEKLXEbX

Ekran startowy aplikacji prezentuje graficznie zużycie pamięci telefonu oraz RAM, a także daje możliwość przeskanowania urządzenia w celu jego optymalizacji. Wybierając Analizuj otrzymamy wykres danych, które warto usunąć. Są to zarówno pliki systemowe, jak i z poszczególnych aplikacji. Po zaznaczeniu odpowiednich pól pozostaje nam jedynie wybrać czyść.

CCleaner posiada również panel odinstalowywania aplikacji. Podzielono go na dwie części, aplikacje zainstalowane i systemowe. W Zakładce Informacje o systemie możemy również zarządzać programami zużywającymi zbyt dużo pamięci RAM.

CCleaner działa poprawnie, jednak na tle silnej konkurencji prezentuje gorsze wyniki w czyszczeniu plików. Dostępny jest za darmo i biorąc pod uwagę dobrą renomę z Windowsa, zapewne trafi do mniej zaawansowanych użytkowników, jako program bezpieczny dlasystemu

Udostępnij
Kup program
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.78 ocen
Twoja ocena:
ProducentPiriform Ltd.
Liczba pobrań30 187
Data aktualizacji14 paź 2021
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna
CCleaner ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEKLXEcT