CCleaner ikona

CCleaner

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CCleaner to popularne narzędzie do optymalizacji pracy komputerów. Po sukcesie na systemach Windows, przyszła pora na Androidową wersję aplikacji. Program pozwala optymalizować pamięć jak i RAM urządzenia.

Ekran startowy aplikacji prezentuje graficznie zużycie pamięci telefonu oraz RAM, a także daje możliwość przeskanowania urządzenia w celu jego optymalizacji. Wybierając Analizuj otrzymamy wykres danych, które warto usunąć. Są to zarówno pliki systemowe, jak i z poszczególnych aplikacji. Po zaznaczeniu odpowiednich pól pozostaje nam jedynie wybrać czyść.

CCleaner posiada również panel odinstalowywania aplikacji. Podzielono go na dwie części, aplikacje zainstalowane i systemowe. W Zakładce Informacje o systemie możemy również zarządzać programami zużywającymi zbyt dużo pamięci RAM.

CCleaner działa poprawnie, jednak na tle silnej konkurencji prezentuje gorsze wyniki w czyszczeniu plików. Dostępny jest za darmo i biorąc pod uwagę dobrą renomę z Windowsa, zapewne trafi do mniej zaawansowanych użytkowników, jako program bezpieczny dlasystemu

Udostępnij
Kup program
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.88 ocen
Twoja ocena
ProducentPiriform Ltd.
Liczba pobrań31 484
Data aktualizacji16 maj 2022
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna
CCleaner ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)