CCleaner 5.32: jeszcze skuteczniejsze sprzątnie po Firefoksie i Chrome

CCleaner 5.32: jeszcze skuteczniejsze sprzątnie po Firefoksie i Chrome

CCleaner 5.32: jeszcze skuteczniejsze sprzątnie po Firefoksie i Chrome
Jan Mentel
11.07.2017 20:06, aktualizacja: 12.07.2017 10:05

CCleaner to popularny program służący m.in. do oczyszczania rejestru. Znany jest ze swojej skuteczności w usuwaniu niechcianych plików oraz regularnych aktualizacji. Po czerwcowych poprawkach przyszedł czas na lipiec, w którym otrzymujemy wersję oznaczoną numerem 5.32.

Piriform, czyli producent aplikacji, na swojej stronie umieścił listę ulepszeń, które otrzymujemy wraz z najnowszą wersją CClenera. Przede wszystkim obejmują one dwie przeglądarki: Chrome i Firefox. Jest też wzmianka o usprawnieniach dotyczących Windowsa.

Obraz

Aktualizacją w Firefoxie został objęty sposób oczyszczania plików związanych z faviconami, czyli ikonami ulubionych. Przywrócono także wsparcie oczyszczania ostatniej lokalizacji pobranych, co znalazło się również w ulepszeniach dotyczących Edge'a. Z kolei dla Chrome'a przygotowano aktualizację przywracania usuniętych plików w kategorii Inne wyszukiwarki internetowe.

CCleaner w wersji oznaczonej numerem 5.32 oferuje też nowości w obsłudze plików tymczasowych Windowsa. Program nie będzie już usuwał Ostatnich dokumentów, które zostały oznaczone w aplikacjach Office Microsoftu. Zgodnie z tradycją kolejnego wydania Cleanera możemy spodziewać się w połowie przyszłego miesiąca.

Najnowszy CCleaner 5.32 dostępny jest w naszej bazie programów.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (32)