CCleaner lepiej sprząta po Microsoft Edge, wcześniej dostał aktualizowanie programów

CCleaner lepiej sprząta po Microsoft Edge, wcześniej dostał aktualizowanie programów

CCleaner lepiej sprząta po Microsoft Edge, wcześniej dostał aktualizowanie programów
CCleaner lepiej sprząta po Microsoft Edge, wcześniej dostał aktualizowanie programów
10.04.2019 13:52

CCleaner, popularny program do „sprzątania” systemu Windows, rozwija się małymi kroczkami. W marcu wersja Professional otrzymała narzędzia do automatycznego aktualizowania zainstalowanych programów, w kwietniu zaś wydana została wersja 5.56, poprawiająca obsługę przeglądarek Microsoft Edge i Internet Explorer. W samą porę na zmianę silnika Edge'a na Chromium.

Lepsze sprzątanie po przeglądarkach Microsoftu

CCleaner 5.56 nie zmienia wiele. W zasadzie jedyną zmianą, jaką zauważymy w darmowej wersji, jest dokładniejsze sprzątanie pozostałości po przeglądarkach Microsoftu – Edge'u i Internet Explorerze. Do programu dodane zostały nowe tabele w bazie elementów do usunięcia. Ponadto naprawiony został błąd, przez który CCleaner nieprawidłowo zapisywał listę ciasteczek „do zostawienia”.

Aktualizowanie programów w CCleanerze Professional

Narzędzie do automatycznego aktualizowania zainstalowanych programów pojawiło się w wersji Professional CCleanera 5.55, wydanej 12 marca. Narzędzie to analizuje system, znajduje zainstalowane programu i informuje o dostępnych nowych wersjach programów.

Użytkownik może sam wybrać, czy CCleaner w ten sposób będzie jedynie informował o nowych wersjach, czy ma je także samodzielnie zainstalować. W wydanej właśnie wersji 5.56 autorzy programu poprawili zdolności aktualizatora w zakresie rozpoznawania programów i dodali nowe pozycje do znanych i obsługiwanych.

Najnowszego CCleanera znajdziecie w naszej bazie programów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)