CD Projekt wsłuchany w głos ludu. W Wiedźminie 3 zaktualizowane zostaną romanse

Strona głównaCD Projekt wsłuchany w głos ludu. W Wiedźminie 3 zaktualizowane zostaną romanse
07.09.2015 16:54
CD Projekt wsłuchany w głos ludu. W Wiedźminie 3 zaktualizowane zostaną romanse

Kilka tygodni po premierze trzeciej części Wiedźmina okazuje się, że nie wszyscy gracze są do końca usatysfakcjonowani tym jak potoczyły się miłostki Geralta. Na oficjalnym forum gry pojawiły się nawet głosy, aby rozwinąć te wątki fabularne i stworzyć graczom więcej opcji dialogowych z Triss Merigold. Proście, a będzie wam dane.

Ogromną zaletę Wiedźmina od pierwszej części stanowi wielowątkowość fabuły oraz możliwość wpływania na nią, poprzez dokonywanie przez gracza określonych wyborów. Z kolejnymi częściami konwencja ta była rozwijana. W ostatniej odsłonie gracz miał możliwość wyboru pomiędzy romansem z Yennefer lub Triss. Krytykę graczy spowodowała dysproporcja liczby opcji dialogowych pomiędzy wybrankami. Związek z Yennefer był bowiem znacznie ciekawszy, głównie w wyniku możliwości przeprowadzenia rozmów dotyczących przeszłości, co dla fanów serii stanowi nie lada gratkę.

350142156213872577

Na forum gry przeprowadzono nawet ankietę, w której wzięło udział ponad tysiąc osób. Na ogólne pytanie Co sądzisz odnośnie treści z Triss? aż 85% osób odpowiedziało, że jest nieusatysfakcjonowanych stosunkowo niewielką obecnością tej bohaterki w grze. To wystarczyłoby, aby na postulat odpowiedzieli przedstawiciele CD Projekt RED. Głos ludu został wzięty pod uwagę, a większa liczba możliwości interakcji z Triss zostanie udostępniona graczom w ramach aktualizacji, co zostało potwierdzone w wypowiedzi dla serwisu Kotaku.com:

Dodamy kolejne dialogi dla Triss i Yennefer w łatce, w związku z informacjami zwrotnymi od fanów. Przeczytaliśmy wiele opinii na naszych forach, gdzie gracze nie byli usatysfakcjonowani tym, jak przebiegły romanse, więc zdecydowaliśmy się to zmienić poprzez wprowadzenie dodatkowych opcji dialogowych.

Nie podano dotychczas terminu opublikowania łatki dodającej więcej opcji interakcji z Nieulękłą Merigold, niemniej Marcin Momot z CD Projektu poinformował, że wirtualny romans z nią stanie się jeszcze bardziej interesujący niż dotychczas, już w efekcie kolejnej aktualizacji.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (36)