ChatGPT na Androida za rogiem. Możesz dostać powiadomienie

ChatGPT na Androida za rogiem. Możesz dostać powiadomienie

ChatGPT
ChatGPT
Źródło zdjęć: © GETTY | NurPhoto
Oskar Ziomek
24.07.2023 14:48

ChatGPT lada moment zadebiutuje jako aplikacja na Androida. W sklepie Google Play pojawiła się już odpowiednia strona, a zainteresowani mogą dopisać się do listy oczekujących, by otrzymać powiadomienie, gdy tylko ChatGPT na Androida zostanie udostępniony do pobrania.

ChatGPT jak na razie dostępny jest wyłącznie online w przeglądarce i jako aplikacja na iOS-a. Nie trzeba było jednak długo czekać, by oprogramowanie zostało udostępnione również na Androida. Chociaż aplikacja w tym momencie jeszcze nie jest dostępna, odpowiednia jednostka znajduje się już w sklepie Google Play, a udostępnienie programu do pobrania to kwestia najbliższych dni - sugeruje serwis wirtualnemedia.

Jak ustalono, ChatGPT na Androida pojawi się w pierwszej kolejności na rynku USA. To analogiczne podejście do wydania na iOS-a, które również trafiło najpierw do telefonów użytkowników ze Stanów. W następnej kolejności ChatGPT ma trafić do smartfonów z Androidem w pozostałych krajach, ale szczegóły tego procesu nie są znane. Serwis wirtualnemdia zwraca uwagę, że premiera wydania na Androida zbiega się w czasie ze spadkiem zainteresowania ChatemGPT w przeglądarce.

ChatGPT w sklepie Google Play
ChatGPT w sklepie Google Play© Google Play

Użytkownicy smartfonów z Androidem zainteresowani ChatemGPT mogą odwiedzić sklep Google Play, a tam zapisać się na listę oczekujących. W efekcie otrzymają powiadomienie, gdy tylko aplikacja zostanie oficjalnie udostępniona na danym rynku. Wtedy będzie ją można bezzwłocznie pobrać. Udostępnione zrzuty ekranu sugerują, że program będzie wierną kopią ChatuGPT na iOS-a, co oczywiście nie powinno być zaskoczeniem.

Oskar Ziomek, redaktor prowadzący dobreprogramy.pl

Programy

Aktualizacje
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)