bDYXkOIB

Chemix .NET4.3.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Chemix .NET (dawniej Chemix) to aplikacja dostarczająca wszelakich narzędzi potrzebnych przy nauce chemii na różnych poziomach (w szkole podstawowej, gimnazjum, liceum). Znajdziemy tu kompendium wiedzy oraz moduły do wykonywania obliczeń przy rozwiązywaniu zadań lub pracy w laboratorium.

bDYXkOID

W programie znajdziemy oczywiście niezbędną tablicę Mendelejewa, ale z dodatkowymi możliwościami — przeszukiwaniem pierwiastków, sortowaniem według wybranych kryteriów i tabelami z dodatkowymi informacjami, które można skopiować do schowka lub od razu wydrukować. Towarzyszą jej typowe tablice chemiczne, gdzie znajdziemy typowe tablice gęstości, rozpuszczalności, skalę elektroujemności i dodatkowe ciekawostki, również historyczne, jak biografie zasłużonych chemików. Część informacyjną zamyka słownik chemiczny z wyszukiwarką i możliwością prezentacji haseł powiązanych.

Dostępne narzędzia wspomagające obliczenia to: przelicznik jednostek, niezbędne w laboratorium kalkulatory mas molowych i stężeń, oraz zestaw narzędzi do operowania równaniami przemian gazowych. Całość uzupełnia wykorzystująca OpenGL przeglądarka struktur molekularnych, prezentująca je w trzech wymiarach.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Chemix .NET 4.3.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.65 ocen
Liczba pobrań49 122
Data aktualizacji24 sie 2015
Rozmiar pliku12.33 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYXkOJi
bDYXkOJz