WindowsEdukacja i naukaBiologia i chemiaChemOffice Ultra

ChemOffice Ultra2010 12.02

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ChemOffice Ultra to potężny pakiet chemiczny łączący w sobie wiele aplikacji tworząc zestaw w pełni wszechstronny, zarówno wspomagający badania, edukację jak również umożliwiający wizualizację oraz prezentacje.

W skład pakietu wchodzą między innymi takie aplikacje jak ChemDraw Ultra do rysowania struktur dwuwymiarowych, Chem3D Ultra do trójwymiarowej wizualizacji cząsteczek, BioDraw Ultra przeznaczony do rysowania i opisywania biologicznych danych, opisywania i prezentacji danych, czy też E-Notebook Ultra - rozbudowany dziennik laboratoryjny. Pakiet wyposażony został również w encyklopedie leków i odczynników chemicznych, a także bazy produktów (ChemACX), dostawców związków przesiewowych (ChemSCX) oraz dane związane z bezpieczeństwem (ChemMSDX).

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań22 297
Data aktualizacji12 wrz 2011
Rozmiar pliku710.51 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)