Chroń prywatność z nowym Steganos Online Shield VPN. Mamy dla Was licencje!

Chroń prywatność z nowym Steganos Online Shield VPN. Mamy dla Was licencje!

Kłódka na klawiaturze z depositphotos.
Kłódka na klawiaturze z depositphotos.
09.07.2018 08:00, aktualizacja: 31.07.2018 09:42

VPN, z mechanizmu wykorzystywanego przede wszystkim do łączenia się z firmową infrastrukturą i pracy zdalnej, stał się w ciągu kilku lat narzędziem wykorzystywanym niemal przez wszystkich. Przyczyniły się do tego między innymi geoblokady i różnice w dostępności materiałów, np. w usługach VOD, w zależności od lokalizacji. Udanym i popularnym klientem VPN jest Steganos Online Shield VPN, który wydany został ostatnio w nowej wersji. Z tej okazji mamy dla Was klucze licencyjne.

Obraz

Oprócz wspomnianych potrzeb wynikających z geoblokad, połączenia VPN wykorzystuje się także do ochrony prywatności i bezpieczeństwa. Tu także Steganos ma całkiem sporo do zaoferowania: ruch w wirtualnym połączeniu jest szyfrowany 256-bitowym algorytmem AES, program oferuje ponadto blokowanie śledzenia przez skrypty wykorzystywane przez reklamodawców i media społecznościowe. Opcjonalnie możliwe jest również włączenie blokera reklam, anonimizacji przeglądarki i automatyczne usuwanie ciasteczek po zakończeniu sesji.

Steganos Online Shield VPN oferuje dostęp do kilkunastu punktów końcowych rozsianych po całym świecie. Oprócz krajów europejskich, możemy się także połączyć między innymi z Australią, Brazylią, Kanadą czy Japonią. Producent programu nie nałożył na żaden z punktów jakichkolwiek limitów prędkości. W ostatnim czasie w rozwoju Steganos Online Shield VP silny nacisk położono także na rozwój aplikacji mobilnych oraz klienta na macOS-a, dzięki czemu Steganos Online Shield VPN można z czystym sumieniem nazwać VPN-em w pełni multiplatformowym.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Program znajdziecie w naszym katalogu w wersji na Windowsa, macOS-a, Androida i iOS-a. W ramach jednej licencji z programu można korzystać na pięciu urządzeniach. A skoro już o licencjach mowa…

Rozdajemy klucze!

Wraz z producentem programu przygotowaliśmy dla Was 10 kluczy licencyjnych. Aby je zdobyć, wystarczy w nietuzinkowy sposób napisać, do czego wykorzystywać będziecie Steganos Online Shield VPN. Udział wziąć mogą tylko zarejestrowani użytkownicy, odpowiedzi należy udzielać w komentarzach pod niniejszych artykułem. Czekamy na nie do poniedziałku, 16 lipca, do godziny 8:00. Powodzenia![frame]Rozstrzygnięcie Klucze wędrują do użytkowników: gom1,Kriss_De_Valnor, Emigrant Sebastian, bzylak, adamk1985, carmelo, Rav-X, patryknum, LonngerM, BlackManta. Serdecznie gratulujemy![/frame]

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (107)