Steganos Online Shield VPN 1.6.0

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Ochrona prywatności
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Steganos Online Shield VPN to narzędzie dla osób, które cenią sobie prywatność w trakcie korzystania z sieci. Wykorzystuje 256-bitowe szyfrowanie AES w celu zapewniania bezpieczeństwa w codziennej pracy.

Opisywany program idealnie sprawdza się podczas surfowania w sieci w miejscach publicznych, gdzie łatwo może dojść do przechwycenia prywatnych danych użytkownika. Jednocześnie za sprawą Steganos Online Shield VPN osoba korzystająca z internetu zyskuje całkowitą wolność, jeśli chodzi o dostęp do informacji (aplikacja znosi blokady regionalne, więc można przeglądać także WWW niedostępne dla lokalizacji geograficznej użytkownika).

Steganos Online Shield VPN charakteryzuje się bardzo przejrzystym interfejsem i prostotą użytkowania. Poszczególne opcje aktywujemy i dezaktywujemy jednym przesunięciem myszy. W ten sposób możemy włączyć ogólną ochronę, zapobiec śledzeniu naszej aktywności (także na Facebooku i Twitterze), wyłączyć wyświetlanie reklam na stronach internetowych, a także zdefiniować opcję, która sprawi, że wszystkie "ciasteczka" będą usuwane po skończeniu pracy.

Warto dodać, że Steganos Online Shield VPN przedstawia także listę urządzeń dostępnych w sieci, które mogą stanowić zagrożenie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
andy.pakosik   1 #7 09.07.2018 13:32

Jestem inwalida mieszkajacym poza Polska, czesto korzystam z otwartej sieci a rownoczesnie musze korzystac z bankowosci.
VPN zabezpieczylby mnie przed wieloma przykrymi niespodziankami.
Jezeli istnieje taka opcja, to prosze o przyznanie klucza.
Thx.

P.S. Slyszalem sporo dobrego o dynamice rozwoju Steganos.

Autor edytował komentarz w dniu: 09.07.2018 13:35
  #6 21.01.2018 19:03

Niektórzy narzekają na dostawcę internetu ,że wolny komputer i zacinają się filmy i co się okazało na teście speed test - włączony VPN powodował spadek prędkości wysyłania i pobierania oraz zwiększał Ping . Dzwoniłem do Netii aby sprawdzili i rzeczywiście parametry prędkościowe były obniżone u mnie jak i u nich na podglądzie .Gdy wyłączyłem VPN to Ping zmalał z 258 do 40 mb/s i pozostałe prędkości podwyższyły się .Wniosek - zanim zadzwonisz do usługodawcy internetu sprawdź czy twój VPN w przeglądarce czy pobrany ze strony nie zakłóca prędkości na komputerze powodując twoje niezadowolenie z prędkości .Być może nie każdy zainstalowany VPN czy proxyVPN powoduje takie problemy z prędkością internetu ale u mnie powoduje . Choć ta wypowiedź nie ma związku z tym programem Steganos lecz innym ale informacja może komuś będzie przydatna ,że VPN może powodować spowolnienie prędkości .

vortexx   6 #5 09.11.2017 10:09

Licencja na rok dostępna tutaj https://www.giveaway-club.com/

  #4 17.06.2016 09:19

program jest platny a oferuje tyle samo co bezplatne beznadzieja

Zero Ghost   16 #3 02.06.2016 14:49

@Anonim (niezalogowany): Spoko:) ,podobno trzeba się dzielić;). Dodam tylko że z kluczykiem wysłanym na maila mogą być przeboje ,znajoma pobrała i było trochę kombinacji jak coś to testuj i z capsem i bez capsa , jeśli nie to może nie rozróżniać zera od literki o jak Olga;). ,za którymś tam podejściem zaskoczy:). ,Aha VPN'y nie blokują wycieku IP przez WebRTC ,jak już włączysz sprawdź na tej stronie https://ipleak.net . Samą strone dodaj do zakładek i zawsze sprawdzaj po odpaleniu VPN'a , żeby nie było niespodzianek;) , tu masz wszystko i IP i IP przez WebRTC a nawet DNS'y i mapka Google nad twoim domem , normalnie można się przestraszyć;) ,VPN'a używaj wyłącznie w trybie prywatnym przeglądarki ,jeśli będzie wyciek przez WebRTC ,napisz z jakiej przeglądarki korzystasz to może coś zaradzimy, w przypadku Firefox wystarczy pobrać to rozszerzenie https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/happy-bonobo-disable-webrtc/, z Chrome i opartych na Chromium jest niestety więcej zabawy. I jeszcze jedno do codziennego użytkowania najlepiej wybrać Niemcy jako lokalizacje ,najniższe pingi.

Autor edytował komentarz w dniu: 02.06.2016 14:54
  #2 02.06.2016 00:23

@Zero Ghost: dziękuję Ci

Zero Ghost   16 #1 01.06.2016 23:44

Mam tu wciąż działającą promocje na ten program w wersji Premium ,promo dedykowane czytelnikom Niemieckiego Chip'a ,co nie znaczy że nie można skorzystać;) ,licencja jest na rok czasu a limit miesięczny to 5GB ,kiedyś było promo w Polskiej edycji Pc-Format ,jednak tam limit wynosił marne 2GB. https://www.steganos.com/specials/?m=chip0516&p=sos . Niestety to jedyny program tej firmy w bazie Dobrych a mam tu inne promo więc przy okazji wkleję;) , tym razem to promo na sejf danych Steganos Safe 15 https://www.steganos.com/specials/cobionlinesafe15/safe15

Autor edytował komentarz w dniu: 01.06.2016 23:47