Steganos Online Shield VPN 2.0

Strona główna Android Bezpieczeństwo Klienty VPN
Pobierz program
lub zeskanuj:

Steganos Online Shield VPN to niewielka aplikacja dla platformy Android, która pozwala na zabezpieczenie komunikacji pomiędzy użytkownikiem a usługami docelowymi podczas korzystania z niezabezpieczonej sieci. Aplikacja ta tworzy bezpieczny kanał (VPN) który uniemożliwia podsłuchiwanie ruchu sieciowego, w efekcie chroni tak prywatność jak i dane wprowadzane przez użytkownika na witrynach internetowych.

Dzięki wykorzystaniu aplikacji Steganon użytkownik może bezpiecznie korzystać z niezabezpieczonych sieci bezprzewodowych takich jak darmowe hostpoty w restauracjach czy na lotniskach. Bez zastosowania rozwiązań takich jak VPN, korzystanie z nich naraża użytkownika na możliwość podsłuchania ruchu przez osoby trzecie i uzyskanie danych prywatnych jak np. login i hasło wprowadzane do zalogowania na stronie internetowej. Aplikacja daje do dyspozycji zautomatyzowany system VPN pozwalający na zabezpieczenie w takich sytuacjach. Użytkownik może skorzystać z serwera w kilku krajach: Japonii, Francji, USA, Szwajcarii, Singapurze, Hiszpanii, Niemczech, Egipcie, Rumunii, Wielkiej Brytanii i Turcji. Cała obsługa sprowadza się jedynie do przeciągnięcia palcem ikony tarczy – wtedy urządzenie łączy się z serwerami producenta i tworzy bezpieczny kanał. Sam system Android może wyświetlić prośbę o autoryzowanie aplikacji do zarządzania połączeniami VPN.

Aplikacja jest udostępniana za darmo, nie posiada interfejsu w języku polskim. Nie wyświetla ona żadnych reklam i bez posiadania płatnej subskrypcji pozwala na wykorzystanie miesięcznie maksymalnie 500 MB transferu. Z poziomu aplikacji możliwy jest zakup usługi nieograniczonego transferu w opcji miesięcznej lub rocznej. Bezpośrednio z niej możemy także na wybraną skrzynkę email wysłać informację o wersji aplikacji dla systemu Windows.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 09.07.2018 12:54

Ocena w sklepie Play, jak i w rankingu VPN jest słaba. Nawet za darmo bym go nie używał.

  #4 06.05.2017 12:27

"500 MB transferu miesięcznie " i czy to prawda ,że niektórzy wykorzystują tą ilość transferu w jeden dzień posiedzenia przy komputerze ? 500 MB to jest mniej niż 2 GB czy dobrze rozumuję ? Czytałem , ze musi być minimum 50 GB miesięcznie aby maskować IP przez cały czas ? Z tego co wiem obecnie sporo GB z darmowych daje tylko jeden producent Windscribe . 500 MB czemu ma służyć i tylko okazjonalnie ,sporadycznie maskowanie jaki ma sens , skoro przez cały czas jest ryzyko inwigilacji i akcji szkodników ? Jak komuś zależy na skuteczności prywatności i szybkości internetu to wybierać płatne bo te darmowe są dyskusyjne ale czasami można trafić na okazję promocyjną niekoniecznie najlepszą z najlepszych .

  #3 07.09.2016 10:48

@Pytranie??? (niezalogowany): odnawia się co miesiąc. A tu masz promo jeszcze aktualne na roczną licencję (nie sugeruj się linkiem, jest na 365 dni) z limitem 5GB ruchu na miesiąc: http://www.comss.info/page.php?al=Steganos_Online_Shield_6month

  #2 05.12.2014 21:10

Szanowna Redakcjo - można prosić o odpowiedź?

  #1 05.12.2014 14:16

Czy te 5oo MB transferu odnawia się co miesiąc, czy też jest to pakiet jednorazowy?