WindowsBezpieczeństwoProgramy antywirusoweClearsight Antivirus
Clearsight Antivirus ikona

Clearsight Antivirus5.0.25

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Clearsight Antivirus to nowoczesny program antywirusowy z systemem ochrony w czasie rzeczywistym oferującym dostęp do zaawansowanej technologii.

Opisywane narzędzie pozwoli ochronić komputer użytkownika przed licznymi zagrożeniami płynącymi z sieci podczas codziennego korzystania. Clearsight Antivirus radzi sobie z wykrywaniem i usuwaniem złośliwego oprogramowania, programów szpiegujących i innych, szeroko pojętych wirusów nie tylko na dysku twardym peceta, ale i urządzeniach komunikujących się z nim przez USB (np. pendrive). Jednocześnie autorzy zadbali o filtr, który uniemożliwia wejście na podejrzane strony internetowe.

Clearsight Antivirus w minimalnym stopniu angażuje uwagę osoby zasiadającej przed monitorem, gdyż uruchamia się w zasobniku systemowym. Z tego miejsca zyskujemy dostęp do niewielkiego interfejsu z poziomu którego wykonamy szereg niezbędnych operacji, takich jak włączanie/wyłączanie ochrony, skanowanie (cztery tryby pracy) czy aktualizacja bazy wirusów.

Aby móc skorzystać z próbnej wersji Clearsight Antivirus należy wypełnić formularz znajdujący się na oficjalnej stronie aplikacji, podając imię i nazwisko oraz adres e-mail, na który otrzymamy link do pobrania oraz kod aktywacyjny.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań997
Data aktualizacji23 lip 2018
Rozmiar pliku2.02 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Clearsight Antivirus ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)