WindowsEdukacja i naukaSłowniki i translatoryClick Translator

Click Translator5.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Click Translator to niewielka aplikacja do tłumaczenia pojedynczych wyrazów, całych zdań lub akapitów. Narzędzie obsługuje aż 53 języki z całego świata, w tym angielski, francuski, włoski, hiszpański czy polski.

Po zainstalowaniu Click Translatora wystarczy zaznaczyć dany tekst (może on znajdować się w wybranym dokumencie, na stronie internetowej lub jakimkolwiek innym miejscu), a następnie skorzystać z uprzednio zdefiniowanego skrótu klawiaturowego, by tłumaczenie pojawiło się w chmurce. Należy dodać, że tłumaczenia można zapisać do schowka, a wszystkie logi programu zachować w oddzielnym pliku.

Click Translator, podobnie jak wiele innych narzędzi tego typu, nie jest idealny. Dlatego też warto mieć na uwadze, że program będzie odpowiednio tłumaczył pojedyncze wyrazy, ale kiedy zechcemy przetłumaczyć całe zdanie, to otrzymamy je we wskazanym języku, ale składnia i gramatyka mogą pozostawiać wiele do życzenia. Niemniej i tak powinniśmy zrozumieć kontekst.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 361
Data aktualizacji5 cze 2018
Rozmiar pliku0.65 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)