bEgMPJTV
CM Launcher 3D ikona

CM Launcher 3D5.97.0

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CM Launcher 3D to narzędzie, które pozwoli użytkownikowi na zmodyfikowanie wyglądu systemu operacyjnego Android w swoim urządzeniu przenośnym, jak również sprawi, że będzie ono pracowało z większą wydajnością.

bEgMPJTX

Za pomocą CM Launcher 3D możemy skorzystać z ponad 10 tysięcy motywów graficznych, dodatkowych pakietów ikon, tapet na pulpit, animowanych efektów i wielu innych nakładek, dzięki którym nasz smartfon lub tablet będzie wyróżniał się na tle pozostałych. Jeśli nie do końca odpowiada nam to, co proponują autorzy CM Launcher 3D, możemy sami zaprojektować nowe motywy graficzne, animowane tapety czy pakiety ikon.

CM Launched 3D zawiera także funkcję ukrywania i blokowania aplikacji, chroniąc tym samym prywatność użytkownika. Wybrane programy umieścimy w specjalnym folderze, zyskując do nich łatwy i szybki dostęp. Komfort użytkowania zapewni także funkcją automatycznego porządkowania aplikacji, dzięki której osoby dysponujące większą liczbą zainstalowanych programów będą mogły przypisać je do określonych katalogów.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Liczba pobrań1 177
Data aktualizacji20 lut 2020
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (adware)
CM Launcher 3D ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgMPJUC
bEgMPJUT