CorelDRAW Graphics Suite X6 już po polsku

CorelDRAW Graphics Suite X6 już po polsku

26.04.2012 13:17

CorelDRAW Graphics Suite X6 miał światową premierę miesiąc temu i wtedy poznaliśmy nowości, które wprowadził Corel do swojego flagowego produktu. Dziś oprogramowanie trafiło do sklepów w polskiej wersji językowej.

W skład pakietu wchodzą programy CorelDraw X6, PHOTO-PAINT X6, PowerTRACE X6, CONNECT, Capture X6 oraz Website Creator X6. Wersję elektroniczną oprogramowania można kupić na stronie Corela za 2698 złotych, taka jest też sugerowana cena wersji pudełkowej, która znajdzie się na półkach sklepów. Posiadacze oprogramowania CorelDraw Graphics Suite X4 lub X5 albo Premium Suite X5 mają prawo do aktualizacji, za którą zapłacić trzeba 1498 złotych. Do uaktualnienia nie są uprawnieni posiadacze wersji edukacyjnej, Home and Student, OEM i wersji nie do odsprzedaży (NFR).

Wersję próbną CorelDRAW Graphics Suite X6 można pobrać z naszego portalu w dziale Programy -> Grafika -> Pakiety graficzne. Zainteresowanych tematem polecamy również relację ze spotkania premierowego, które odbyło się 28 marca w Warszawie.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)