Coś dla małych firm: CorelDRAW Graphics Suite X7 na trzy stanowiska

Coś dla małych firm: CorelDRAW Graphics Suite X7 na trzy stanowiska

30.10.2014 17:37, aktual.: 31.10.2014 04:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Corel wprowadziła na nasz rynek znany pakiet oprogramowania graficznego CorelDRAW Graphics Suite X7 w wersji Small Business Edition, czyli przeznaczony dla małych firm. Oferta jest atrakcyjna dla przedsiębiorstw z kilkoma stanowiskami graficznymi, gdyż zakupienie jednego pakietu pozwala na korzystanie z trzech pełnych licencji CorelDRAW Graphics Suite X7.

CorelDRAW Graphics Suite X7 wszedł na polski rynek wiosną i zasłynął dzięki ogromnym możliwościom konfiguracji interfejsu, w tym specjalny układ dla osób przesiadających się z oprogramowania firmy Adobe. Programy z pakietu zostały również przystosowane do pracy na urządzeniach z ekranami dotykowymi i prawidłowo zachowują się na wielu ekranach, nawet jeśli są to ekrany o wysokiej rozdzielczości.

CorelDRAW® Graphics Suite X7 - Przewodnik wideo

Oferta powstała z myślą o przygotowywaniu profesjonalnych materiałów marketingowych w firmach, które nie potrzebują większych zestawów licencji i nie chcą nadwyrężać budżetu. Pakiet CorelDRAW Graphics Suite X7 — Small Business Edition zawiera:

  • CorelDRAW X7 do tworzenia grafiki wektorowej i układów stron
  • Corel PHOTO-PAINT X7 do obróbki zdjęć
  • Corel PowerTRACE X7 do przekształcania map bitowych na postać wektorową (w programie CorelDRAW)
  • Corel CONNECT X7 – wyszukiwarka zasobów
  • Corel Website Creator do projektowania witryn internetowych
  • Corel CAPTURE X7 do przechwytywania zawartości ekranu komputera jednym kliknięciem
  • PhotoZoom Pro 3 – dodatek umożliwiający eksportowanie oraz powiększanie cyfrowych zdjęć
  • ConceptShare umożliwiający współpracę online

Pakiet został dodatkowo powiększony o 10 000 wysokiej jakości obrazków clipart i obrazków cyfrowych, 2000 zdjęć w wysokiej rozdzielczości, 1000 czcionek OpenType, 350 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów, 2000 szablonów na pojazdy, 800 ramek i deseni, a także o ponad 5 godzin szkoleniowych.

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite X7: Small Business Edition jest dostępny w angielskiej, niemieckiej, polskiej, rosyjskiej i czeskiej wersji językowej i kosztuje 749 euro netto na trzy stanowiska. Można go kupić w wersji pudełkowej lub cyfrowej. Pełna wersja pakietu w sklepie producenta została wyceniona na 2699 zł brutto.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (61)