Creators Update – znamy szczegóły premiery. Wersja mobilna 25 kwietnia

Creators Update – znamy szczegóły premiery. Wersja mobilna 25 kwietnia

Creators Update – znamy szczegóły premiery. Wersja mobilna 25 kwietnia
30.03.2017 21:10

11 kwietnia oficjalnie rozpocznie się proces udostępniania Creators Update. Microsoft podzielił się właśnie szczegółami tego złożonego procesu, a także datą premiery mobilnej wersji Creators Update.

Wszystkich posiadaczy urządzeń z mobilnym Windowsem nie będziemy dłużej trzymać w niepewności – pierwsza fala aktualizacji rozpocznie się 25 kwietnia, co oczywiście nie oznacza, że już wtedy zainstalować będzie ją mógł każdy. Opóźnienia będą zależne od producenta urządzenia, jego modelu, a także regionu i operatora.

Na pecetach aktualizacja, podobnie jak w przypadku Anniversary Update, również będzie przebiegać stopniowo. W pierwszej kolejności otrzymają ją posiadacze nowszych urządzeń. Należy tu wymienić przede wszystkim urządzenia z rodziny Surface oraz OEM-owych partnerów Microsoftu.

Introducing the Windows 10 Creators Update

Data drugiej fali aktualizacji będzie zależna od informacji zwrotnych. Microsoft ma systematycznie eliminować wszelkie problemy i powtarzać kolejne fale do momentu uzyskania docelowej adaptacji Creators Update. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, korporacja chce oddać więcej kontroli nad wyborem terminu aktualizacji w ręce użytkowników.

Będzie zatem możliwość opoźnienia aktualizacji o tydzień. Ponadto wyznaczyć będzie można godziny, w których użytkownik nie życzy sobie aktualizacji. Microsoft nie ustosunkował się do wcześniejszego udostępnienia Creators Update, informując jedynie, że chętni będą mogli zainstalować nowości za pomocą Asystenta aktualizacji już 5 kwietnia.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (70)