Creators Update – znamy szczegóły premiery. Wersja mobilna 25 kwietnia

Creators Update – znamy szczegóły premiery. Wersja mobilna 25 kwietnia

30.03.2017 21:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

11 kwietnia oficjalnie rozpocznie się proces udostępniania Creators Update. Microsoft podzielił się właśnie szczegółami tego złożonego procesu, a także datą premiery mobilnej wersji Creators Update.

Wszystkich posiadaczy urządzeń z mobilnym Windowsem nie będziemy dłużej trzymać w niepewności – pierwsza fala aktualizacji rozpocznie się 25 kwietnia, co oczywiście nie oznacza, że już wtedy zainstalować będzie ją mógł każdy. Opóźnienia będą zależne od producenta urządzenia, jego modelu, a także regionu i operatora.

Na pecetach aktualizacja, podobnie jak w przypadku Anniversary Update, również będzie przebiegać stopniowo. W pierwszej kolejności otrzymają ją posiadacze nowszych urządzeń. Należy tu wymienić przede wszystkim urządzenia z rodziny Surface oraz OEM-owych partnerów Microsoftu.

Introducing the Windows 10 Creators Update

Data drugiej fali aktualizacji będzie zależna od informacji zwrotnych. Microsoft ma systematycznie eliminować wszelkie problemy i powtarzać kolejne fale do momentu uzyskania docelowej adaptacji Creators Update. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, korporacja chce oddać więcej kontroli nad wyborem terminu aktualizacji w ręce użytkowników.

Będzie zatem możliwość opoźnienia aktualizacji o tydzień. Ponadto wyznaczyć będzie można godziny, w których użytkownik nie życzy sobie aktualizacji. Microsoft nie ustosunkował się do wcześniejszego udostępnienia Creators Update, informując jedynie, że chętni będą mogli zainstalować nowości za pomocą Asystenta aktualizacji już 5 kwietnia.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (70)