WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweCurtains

Curtains1.19.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Za pomocą aplikacji Curtains zmienimy wygląd systemu Windows 10. Zmienimy w nim wszystko co wiąże się z jego wyglądem. Motywy, pulpity a nawet gradienty będziemy mogli zmodyfikować za pomocą tego programu.

W programie zmienimy wygląd przycisku menu Start a także dostosujemy paski tytułów, stanów i narzędzi, gradienty, cienie okien, poziomy przezroczystości i innych, najdrobniejszych elementów. Na uwagę zasługuje też możliwość zmiany czcionki systemowej i jej rozmiaru.

Aplikacja zapewnia ogromną bazę już gotowych motywów, zarówno dla jasnej jak i ciemnej wersji widoku. Jeśli przygotowane przez producenta schematy nie wystarczą, program umożliwia pobranie dodatkowych motywów przygotowanych przez społeczność. Oczywiście możemy też przygotować swój własny motyw, którym później podzielimy się z innymi. Program jest wyjątkowo prosty, a jego interfejs jest czytelny. Nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy aby dopasować wygląd Windowsa 10 do swoich potrzeb.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań249
Data aktualizacji12 sty 2022
Rozmiar pliku35.86 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)