Czas zakopać Windows 7? Dziś o 18:00 na żywo o schyłku najpopularniejszego z systemów

Czas zakopać Windows 7? Dziś o 18:00 na żywo o schyłku najpopularniejszego z systemów

Czas zakopać Windows 7? Dziś o 18:00 na żywo o schyłku najpopularniejszego z systemów
Redakcja
14.01.2015 14:33, aktualizacja: 17.04.2015 18:24

Drugi już w tym roku, a trzynasty w ogóle odcinek naszego programuna żywo rozpoczniemy jak zwykle o godzinie 18:00. Dziś zaprosimy Wasdo dyskusji nieco wspominkowej, związanej z gasnącym blaskiem Windows7. Dzwońcie do nas na Skype i bierzcie czynny udział w dyskusji, nagrody jak zwykle czekają!

Najpopularniejszy system operacyjny na świecie nie otrzyma już odMicrosoftu nic poza poprawkami bezpieczeństwa. Raczej nie liczmy nanową przeglądarkę, ani tym bardziej DirectX 12. Czy już przeliczaciebanknoty na zakup Windows 8 czy będziecie czekać na Windows 10? Amoże wyrzucicie „okienka” za okno i kupicie sobie w końcunienadającego się do poważnej pracy Maka, albo zainstalujecie systemdra Frankensteina, czyli Linuksa?

Systemy operacyjne przez ostatnią dekadę dojrzewały na naszychoczach i trudno sobie wyobrazić, co jeszcze można nowego w nichwprowadzić. Widzimy to po Windows 10, którego zapowiedziane nowościwydają się dość powierzchowne, i tak naprawdę w niewielkim stopniuodnoszące się do warstwy systemu operacyjnego, a bardziej do warstwyużytkownika i jego interfejsu graficznego. Widać to po publikowanychu nas regularnie newsach – dyskutuje się nawet o takichdetalach jak nowa ciemna skórka czy zmiana wyglądu paska zadań. Czynaprawdę nie stać nas już na taki poziom pomysłowości, jakitowarzyszył Microsoftowi przy tworzeniu pierwszych systemów NT?

Szukając odpowiedzi na te pytania, nie zapomnimy też o innychważnych kwestiach, jakie wypłynęły od minionego odcinka, na czele zzagrożeniem dla prywatności internautów, jaką mają być nowe regulacjebezpieczeństwa, forsowane przez niektórych polityków krajów UE.Oczywiście zapraszamy Was do uczestnictwa w tej dyskusji, w końcujest to podstawowy powód, dla którego nasz program nadajemy na żywo.

Przypominamy, że każdy może włączyć się do naszej rozmowy przezkomunikator Skype lub czat, który ruszy na naszych stronach tuż przedrozpoczęciem transmisji. Na Skype nasz login to dobreprogramypl –zanim zadzwonicie, sprawdźcie, jak działa Wasze połączenie wykonującrozmowę testową. Wszyscy, którzy się do nas dodzwonią i wyrażą swojeopinie, otrzymają portalowe upominki: piękne kubki oraz przyjemne i trwałe koszulki.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (488)