Czy uda Ci się ochronić las przed pożarem?

Strona głównaCzy uda Ci się ochronić las przed pożarem?
01.09.2014 15:42
Czy uda Ci się ochronić las przed pożarem?
bDUdyrhi

Tajemniczość i cisza puszczy w Wyoming pociąga niejednego wędrowca. Nowo powstałe studio Campo Santo składające się z weteranów w tworzeniu gier komputerowych, postanowiło uderzyć w pierwotne instynkty graczy i pozwolić im przeżyć przygodę, na jaką niekoniecznie mogliby sobie pozwolić w rzeczywistości.

bDUdyrgB

Firewatch - August 2014 Reveal Trailer

Firewatch prawdopodobnie będzie grą przygodową, w której gracz będzie musiał obserwować las by wychwycić każdą zmianę i zagrożenie pożarem. Wcieli się on w postać Henrego przemierzającego poprzez puszczę, mającego wrażenie, że w lesie dzieje się coś dziwnego, zadającego sobie pytania o wydarzenia w jego świecie. Jedyną towarzyszką bohatera będzie Delilah, jego przełożona, dostępna cały czas poprzez małe radio, które Henry nosi ze sobą. To jedyny kontakt naszej postaci ze światem zewnętrznym.

Grafika gry nie jest realistyczna, jednak ma swój rysunkowy urok. Puszcza jest kolorowa, pełna życia, gdzieś w niej czai się jednak pewna groza. Na pochwałę zasługuje także towarzysząca trailerowi oprawa muzyczna. Jeżeli twórcy zachowają taki sam poziom w swojej produkcji, to możemy się spodziewać naprawdę ciekawego tytułu.

bDUdyrgD

Data wydania gry nie została jeszcze podana, twórcy jednak liczą na to, że uda im się zaprezentować ją graczom już przyszłym roku. Aktualne informacje na temat postępów w pracach nad produkcją możecie znaleźć na blogu studia.

Udostępnij:
bDUdyrhz