Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

11.09.2011 14:09

W mijającym tygodniu nasi blogerzy pisali przede wszystkim o programach i sprzęcie. Udało im się jednak poruszyć także bardziej ogólne tematy jak polityka firmy Apple czy współczesny IT.

Nasz cotygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów rozpoczniemy od... programów. Wiele komentarzy wzbudził tekst Meszuge poświęcony rankingom przeglądarek internetowych. Blogera szczególnie interesuje fałszowanie statystyk, co może wpływać na późniejsze wyniki testów. Mogliśmy przeczytać także o platformie gier na żywo OnLive, menadżerach okien i przeglądarce ChromePlus. AdamWaliczek1994 radzi, jak nagrać muzykę MP3 z radia, zaś przemo_li zamieścił część drugą Krótkiego poradnika DVCS. Warto też zapoznać się z tekstem tfl na temat historii e-sportu.

Nasi blogerzy pisali również o sprzęcie. Recenzję Samsunga Galaxy Note zamieścił MartinS, zaś o test pamięci przenośnych pokusił się NRN. W mijającym tygodniu mogliśmy również przeczytać, jak dokonać modernizacji laptopa. Bloger mordzio opisuje proces instalacji drugiego dysku w 15-calowym laptopie. Możemy także zapoznać się z omówieniem telewizora LG z ekranem LED i tunerem telewizyjnym serii M80D. Z kolei panoramix88 pokusił się na publikację tekstu Gadżety rodem z Biedronki cz.2 Koncentratory USB. Bloger omawia dwa urządzenia - pierwsze będące połączeniem czytnika kart oraz koncentratora USB, a także drugie, które oferuje podkładkę pod mysz z dostępem do USB.

Na blogu dobrychprogramów pojawiły się dwa interesujące teksty poświęcone hasłom. Z pierwszego dowiemy się, jak tworzyć hasła, drugie zaś, autorstwa januszka, wyjaśni nam, jak zapisywać hasła (mimo, iż nie powinno się tego robić). Nasi blogerzy pisali też o darmowych narzędziach do zaciemniania kodu, o zmianie warty na stanowisku CEO w firmie Apple, jak również wypowiadali się na temat współczesnego IT. Zapraszamy do lektury!

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)