Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów
Wojciech Cybulski

06.07.2014 18:55, aktual.: 08.03.2015 16:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Obraz

Trwa HotZlot, za oknem piękna pogoda, czas więc najwyższy podsumować minione 7 dni na naszych blogach. Jakie ciekawe wpisy popełnili nasi użytkownicy?

Na początek coś dla fanów kostek Rubika - mobilna gra Rubik Squared na platformę Android. Będzie jak znalazł, gdy akurat będziecie chcieli ruszyć głową jadąc w tramwaju czy czekając na pociąg. Kolejne gry na telefony i tablety z systemem Google znajdziecie w najnowszej odsłonie serii Po godzinach - tym razem autor opisał dwie mniej popularne pozycje, Sky Force 2014 i Spiral Pulse. Mocno zakręceni ( z naciskiem na mocno ;-) ) miłośnicy Tetrisa mogą zaś zainteresować się projektem koszulki, która pozwoli im grać w tego klasyka bezpośrednio na ciele partnerki bądź własnym. Grać można rzecz jasna także na smartfonach i tabletach z Windows, takich jak opisana przez RoninPn Nokia Lumia 630 i Toshiba Encore 2 za której recenzję odpowiada Mk13.

Nokia Lumia 630 - tani sposób na Windows Phone 8.1
Nokia Lumia 630 - tani sposób na Windows Phone 8.1

Poza smartfonami i tabletami na rynek wchodzą powoli inteligentne zegarki. Póki co nie oferują one zbyt wiele, jednak w niedalekiej przyszłości może się to zmienić. Wszyscy liczący się giganci elektroniki chcą bowiem wyposażyć swoje produkty w dodatki medyczne skierowane między innymi do diabetyków. Spore sukcesy na tym polu ma między innymi Google, które dysponując ogromnymi rezerwami gotówki, może z powodzeniem inwestować w innowacyjne rozwiązania. Ale właściwie na czym zarabia Google? Dowiesz się tego z ostatniego wpisu Lucasa. Idźmy dalej w naszej wycieczce po "smart" urządzeniach. Przeniesieniem idei "smart" na wyższy poziom jest stworzenie inteligentnego domu - o tym jak go zbudować, pisze Desert13. Jeżeli nawet książki chcemy czytać w wersji nie-tradycyjnej , warto zainteresować się czytnikami Kindle. Zamykając temat "smart" polecamy Wam mały powrót do przeszłości - rzut okiem na kiedyś wysokiej klasy telefon Ericsson T39m.

Ericsson T39m - smartphone roku 2000
Ericsson T39m - smartphone roku 2000

Z typowo komputowych zagadnień proponujemy poradnik dotyczący przywracania rozwijanych zakładek w nowej Operze, wpis pokazujący, jak upodobnić system Linux do Windows XP, test dysku SSD HyperX Fury 120GB i rzut okiem na dwa mobilne routery Wi-Fi - Lenovo R2100 oraz Huawei GL01P. Na zakończenie mamy dla Was relację Marson1 z jego doświadczeń z nieuczciwym pracodawcą i blogowe podsumowanie czerwca od Banana. Zapraszamy do lektury!

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)