Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów
Wojciech Cybulski
21.09.2014 19:11, aktualizacja: 30.09.2014 15:57
350125952761751489

Choć druga połowa sierpnia zbytnio nas nie rozpieszczała, ciepły i słoneczny wrzesień z nawiązką to wynagradza. Mijają kolejne dni a przyjazna aura trwa, co sprzyja powstawaniu kolejnych, wartościowych wpisów na blogach użytkowników dobrychprogramów ;-) podsumujmy najciekawsze z nich.

Zacznijmy od recenzji smartwatcha Samsung Gear 2 - sprawdźcie sami, czy koreański gigant uniknął w nim wpadek popełnionych w pierwszej generacji sprzętu. Warto też rzucić okiem na test konsoli do gier Sony PlayStation 4 - czy jest to urządzenie warte swojej ceny? Podobne pytanie - tym razem w kontekście zaprezentowanych niedawno nowinek Apple - zadał użytkownik Siplas. A skoro już przy telefonach Apple jesteśmy - warto na nich wypróbować Paper - nową aplikację do przeglądania Facebooka, za którą stoi sam Facebook. Właściciele smartfonów z Androidem mogą natomiast rzucić okiem na przeznaczoną na ich telefony grę słowną Słowotok i zapoznać się z kolejną odsłoną cyku Po godzinach. Jeżeli lubicie felietony, przeczytajcie uwagi GregKovala na temat systemów OEM dołączanych do komputerów oraz świetny artykuł Brain Internet Security.

Facebook Paper - kolejny po Messengerze klient społecznościowy stworzony przez Facebooka
Facebook Paper - kolejny po Messengerze klient społecznościowy stworzony przez Facebooka

Warto też poczytać o bezzałogowych maszynach latających tworzonych przez polski przemysł obronny, budowie własnego robota na bazie Arduino i aktualizacji domowego NAS-a. Wchodzącym na rynek pracy informatykom polecamy lekturę publikacji Student idzie do pracy. Studenci i uczniowie mogą zaś zapoznać się z nowinkami w kolejnej odsłonie przeglądarki Opera i poznać historię brytyjskiego komputera Sinclair MK 14. Na zakończenie przypominamy, że prowadzenie bloga na naszym portalu zwyczajnie się opłaca - najlepsi autorzy są regularnie nagradzani. Drukarki, smartfony i inteligente zegarki czekają ;-) Zapraszamy do lektury i pisania własnych tekstów!

Sinclair MK 14
Sinclair MK 14

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)