Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów
Wojciech Cybulski
09.11.2014 19:19
Obraz

Podrabianie iPhone, testy sprzętu, gier oraz liczne porady dotyczące oprogramowania - to tylko niektóre tematy poruszane przez naszych użytkowników - zapraszamy do lektury tygodniowego podsumowania blogów dobrychprogramów.

Zaczynamy tradycyjnie, bo od testów sprzętu. Na pierwszy ogień idzie większy z dwóch nowych iPhone'ów - wyposażony w 5,5-calowy ekran iPhone 6 Plus. Oczywiście telefon Apple, jako pewnego rodzaju ikona, jest chętnie kopiowany przez chińskich producentów. Dziwi jednak, kiedy za jawne plagiatowanie wyglądu bierze się taki gigant jak Lenovo przy okazji modelu Lenovo S90. Jeżeli szukacie dobrego zestawu słuchawek z mikrofonem, możecie przyjrzeć się opisanemu na blogu zestawowi Asus Strix DSP. Fani konsol mogą natomiast poczytać o padzie do PS3 z motywem z gry Tales of Zestiria. Osoby lubiące aktywnie spędzać wolny czas zainteresuje zaś sensor ruchu Adidas miCoach. Jeżeli natomiast jesteście posiadaczami telefonu z opcją ładowania bezprzewodowego, koniecznie zapoznajcie się z recenzją niedrogiej ładowarki w standardzie Qi.

Bezprzewodowa, niedroga ładowarka do smartfonów - produkt idealny?
Bezprzewodowa, niedroga ładowarka do smartfonów - produkt idealny?

Nasze blogi zawsze były pełne cennych porad - z lektury wpisów użytkowników dobrychprogramów dowiecie się między innymi, jak przygotować własną wizytówkę w Inkscape oraz co zrobić, by poprawić renderowanie czcionek w Windows. Polecamy także serię tekstów poświęconych edytorowi tekstu pakietu Microsoft Office, z których dowiecie się jak importować dane adresowe z Excela, jaki jest sprytny pomysł na papier firmowy i czym są właściwie makra VBA. Początkujący webmasterzy i administratorzy niech przyswoją natomiast wstęp do systemów zarządzania treścią, czyli popularnych CMS.

Lenovo nie wzoruje się na Apple. Nigdy.
Lenovo nie wzoruje się na Apple. Nigdy.

A co z pozostałymi tematami? Zwracamy Waszą uwagę na wpisy poświęcone grom - Mass Effect 3, MOBA Lord of Vermilion Arena, Call of Duty: Advanced Warfare i skierowane na urządzenia mobilne z Androidem Running Shadow. Polecamy także wideo-podsumowanie blogów, wpis poświęcony wykonywaniu papierowych figurek z gier i rzecz o prototypowy komputerach Commodore. Zapraszamy do lektury!

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)