Darmowa ArmA na 15-lecie Bohemia Interactive

Darmowa ArmA na 15‑lecie Bohemia Interactive

Darmowa ArmA na 15-lecie Bohemia Interactive
16.05.2014 12:58

Gracze powoli przyzwyczajają się, że przy okazji jubileuszów różnorakich mogą liczyć na darmowe gry. Nie inaczej jest w przypadku 15-lecia studia Bohemia Interactive, najbardziej kojarzonego z serii popularnych wojennych strzelanek. Założona w 1999 roku ekipa dwa lata później zyskała uznanie grą Operation Flashpoint: Cold War Crisis, którą z powodu zawirowań wokół praw do marki ostatecznie przemianowano na ArmA: Cold War Assault. To właśnie dzieło do pobrania jest obecnie bezpłatnie ze Steam.

Bohemia Interactive - 15th Anniversary

Jeżeli ktoś chciałby poszerzyć swoją wiedzę o zdolnej ekipie poza informację, że część jej zespołu została zatrzymana kilka miesięcy temu w Grecji za szpiegostwo, powinien zapoznać się z internetową broszurką opisującej dzieje deweloperów. Można się tutaj dowiedzieć nie tylko, jakie tytuły studio wypuściło, ale czym się kieruje w pracy, do czego dąży oraz na bazie jakich technologii lubi pracować (poza własnymi Real Virtuality i Enforce). Nielubiący czytać dostają tu też dzieje twórców w graficznej pigułce.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Naturalnie urodziny świętowane są również na inne sposoby. Do 18 maja gracze mogą za darmo sprawdzić także ArmA III, by zdecydować się czy zakupić grę z obowiązującą obecnie 40% zniżką. Na wyprzedaż trafiły też pozostałe projekty wydawane przez Bohemia Interactive, włącznie z dodatkami do strzelanek, przygodówkami Memento Mori, produkcjami z serii Take on (Mars, Helicopters) oraz strategiami UFO: Afterlight z Carrier Command: Gaea Mission. Taniej również wychodzi samodzielne DayZ ze Steam Early Access czy... sympatyczna gra na motywach znanego czeskiego serialu Sąsiedzi.

Darmowa ArmA do pobrania będzie tylko do końca weekendu, więc nie warto o akcji zapominać i najlepiej od razu dodać projekt do biblioteki. Przy okazji poinformowano, że właściciele pudełkowego ArmA II z rozszerzeniami mogą teraz na posiadane klucze pobrać sobie ze Steam cyfrowe wersje kontynuacji oraz poszczególnych dodatków.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)