Darmowa dostawa na Allegro w dwóch kategoriach już od jutra. Jakie będą limity?

Kurier z dostawą z depositphotos
Kurier z dostawą z depositphotos

01.03.2018 19:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeśli planujcie zakupy na Allegro w kategorii Dom i ogród lub Moda, to wstrzymajcie się kilkanaście godzin. Poczta Polska wraz z Allegro ogłosiły akcję darmowych dostaw, która dla części kategorii potrwa przez dwa miesiące. Rodzi jednak pytanie dotyczące przesyłek wielkogabarytowych – czy Allegro pokryje koszty przesyłki na przykład dużego łożka lub szafy?W marcu i kwietniu zamówione produkty z wymienionych dwóch kategorii będą objęte darmową dostawą do jednego z 7 tysięcy punktów odbioru. Dotyczy to kiosków Ruchu, Żabek, stacji Orlen oraz placówek Poczty Polskiej. Koszty zostaną pokryte przez Allegro. W celu skorzystania z promocji należy dokonać zakupu na Allegro, wybierając dostawę do punktu i z listy zaznaczyć Pocztę Polskę lub Paczkę w RUCHu. Po dostarczeniu przesyłki do wskazanego miejsca, klient otrzyma powiadomienie SMS-em. Należy pamiętać, że odbiór będzie możliwy w godzinach otwarcia wskazanej placówki czy punktu partnerskiego.

Obraz

Na stronie Allegro został umieszczony zegar odmierzający czas do rozpoczęcia. W kategoriach Dom i Ogród, Zabawki dziecięce, Rowery promocja rozpocznie się 6 marca i potrwa do 18 marca. Następnie, po przerwie, akcja wystartuje ponownie 2 kwietnia i zakończy się 23 kwietnia. Darmowa dostawa będzie dotyczyła przedmiotów o wartości powyżej 50 złotych. Dla kategorii Moda, Odzież dziecięca, Obuwie akcja rozpocznie się już jutro i zakończy się 4 marca. Następnie będzie powtarzana w kolejne weekendy aż do 2 kwietnia. Akcją objęte będą przedmioty w cenie powyżej 40 złotych.

Czy będzie można zamówić meble? Z informacji, które dostaliśmy od Poczty Polskiej wynika, że prawdopodobnie promocją będą objęte paczki do 30 kilogramów i których najdłuższy bok nie przekracza 1,5 m długości. Jednak dokładne wytyczne nie zostały określone i mogą się zmienić do momentu rozpoczęcia akcji. O ostatecznych warunkach i limitach poinformujemy bezzwłocznie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)