Darmowa nawigacja NaviExpert dla tych, którzy wykupią OC lub AC w LINK4

Darmowa nawigacja NaviExpert dla tych, którzy wykupią OC lub AC w LINK4

24.06.2015 16:35, aktual.: 24.06.2015 16:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Planujesz w obecnym czasie wykupić polisę OC lub AC, a także szukasz nawigacji dla swojego smartfona? LINK4 przygotował właśnie promocję, w której do wykupionej polisy dodaje roczną licencję na nawigację NaviExpert. Dodatkowo w ramach akcji Bezpieczna jazda z LINK4 będzie można wygrać atrakcyjne nagrody.

LINK4 wprowadził właśnie nową ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych. Teraz każdy kierowca, który od 19 czerwca wykupi polisę samochodową w LINK4, dostanie za darmo roczną licencję na nawigację NaviExpert w wersji na Androida. Dodatkowo w nawigacji zawarta jest specjalna sekcja Bezpieczna jazda z LINK4. Jej zadaniem jest zliczanie przejechanego dystansu, a także liczenie płynnych i bezpiecznych kilometrów, które zostaną zamienione na punkty. Te z kolei będą widoczne w ogólnych rankingach Bezpiecznej jazdy i w rankingach konkursowych.

Obraz

Celem akcji jest zwiększenie bezpieczeństwa na drogach. Ma odbywać się to poprzez zachęcanie kierowców do bezpiecznej i płynnej jazdy. Motywowanie odbywa się na kilka sposobów. Po pierwsze, udzielane są wskazówki pojedynczemu kierowcy, co powinien zrobić, aby zwiększyć swoje bezpieczeństwo. Po drugie, elementem zachęcającym ma być rywalizacja z innymi kierowcami w rankingu. Pierwszy konkurs startuje już 1 lipca. Najlepsi zyskają możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród (m.in. szkolenia z bezpiecznej jazdy w Sobiesław Zasada Centrum, niezbędniki samochodowe, vouchery na paliwo czy smartfony Sony). Będzie je można wygrać w cyklicznych konkursach.

Wzięcie udziału w konkursie jest naprawdę proste. Wystarczy wykupić polisę OC lub AC w LINK4 z promocją NaviExpert, a następnie pobrać z naszej bazy nawigację. Obecne promocja dotyczy tylko wersji na Androida. Jednak w najbliższych miesiącach pojawi się na urządzenia z systemami iOS i Windows Phone. Po pobraniu należy wpisać numer polisy w menu aplikacji, wyrazić niezbędne zgody i potem już tylko musimy podróżować z włączoną nawigacją. Dokładna instrukcja dostępna jest na stronie akcji.

Warto zaznaczyć, że także dotychczasowi użytkownicy NaviExpert będą mogli przetestować przez 3 miesiące za darmo nawigację z sekcją Bezpieczna jazda z LINK4. Wystarczy, że zostawią swoje dane na przeznaczonej do tego stronie. Natomiast jeśli zdecydują się na zakup polisy, dodatkowo otrzymają roczną licencję na nawigację od LINK4.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)