Darmowa nawigacja NaviExpert dla tych, którzy wykupią OC lub AC w LINK4

Strona głównaDarmowa nawigacja NaviExpert dla tych, którzy wykupią OC lub AC w LINK4
24.06.2015 16:35
Darmowa nawigacja NaviExpert dla tych, którzy wykupią OC lub AC w LINK4

Planujesz w obecnym czasie wykupić polisę OC lub AC, a także szukasz nawigacji dla swojego smartfona? LINK4 przygotował właśnie promocję, w której do wykupionej polisy dodaje roczną licencję na nawigację NaviExpert. Dodatkowo w ramach akcji Bezpieczna jazda z LINK4 będzie można wygrać atrakcyjne nagrody.

LINK4 wprowadził właśnie nową ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych. Teraz każdy kierowca, który od 19 czerwca wykupi polisę samochodową w LINK4, dostanie za darmo roczną licencję na nawigację NaviExpert w wersji na Androida. Dodatkowo w nawigacji zawarta jest specjalna sekcja Bezpieczna jazda z LINK4. Jej zadaniem jest zliczanie przejechanego dystansu, a także liczenie płynnych i bezpiecznych kilometrów, które zostaną zamienione na punkty. Te z kolei będą widoczne w ogólnych rankingach Bezpiecznej jazdy i w rankingach konkursowych.

350138182446376897

Celem akcji jest zwiększenie bezpieczeństwa na drogach. Ma odbywać się to poprzez zachęcanie kierowców do bezpiecznej i płynnej jazdy. Motywowanie odbywa się na kilka sposobów. Po pierwsze, udzielane są wskazówki pojedynczemu kierowcy, co powinien zrobić, aby zwiększyć swoje bezpieczeństwo. Po drugie, elementem zachęcającym ma być rywalizacja z innymi kierowcami w rankingu. Pierwszy konkurs startuje już 1 lipca. Najlepsi zyskają możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród (m.in. szkolenia z bezpiecznej jazdy w Sobiesław Zasada Centrum, niezbędniki samochodowe, vouchery na paliwo czy smartfony Sony). Będzie je można wygrać w cyklicznych konkursach.

Wzięcie udziału w konkursie jest naprawdę proste. Wystarczy wykupić polisę OC lub AC w LINK4 z promocją NaviExpert, a następnie pobrać z naszej bazy nawigację. Obecne promocja dotyczy tylko wersji na Androida. Jednak w najbliższych miesiącach pojawi się na urządzenia z systemami iOS i Windows Phone. Po pobraniu należy wpisać numer polisy w menu aplikacji, wyrazić niezbędne zgody i potem już tylko musimy podróżować z włączoną nawigacją. Dokładna instrukcja dostępna jest na stronie akcji.

Warto zaznaczyć, że także dotychczasowi użytkownicy NaviExpert będą mogli przetestować przez 3 miesiące za darmo nawigację z sekcją Bezpieczna jazda z LINK4. Wystarczy, że zostawią swoje dane na przeznaczonej do tego stronie. Natomiast jeśli zdecydują się na zakup polisy, dodatkowo otrzymają roczną licencję na nawigację od LINK4.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)