bDUqGSut

DeepL2.3.1

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

DeepL to desktopowa wersja bezpłatnego tłumacza dostępnego pod adresem www.Deepl.com, dzięki której możemy korzystać z niego również w trybie offline.

bDUqGSuv

Jak działa DeepL?

Korzystanie z programu DeepL jest banalnie proste. Wystarczy zaznaczyć tekst w dowolnym programie, a następnie wcisnąć CTRL+C na klawiaturze, by wybrany fragment pojawił się w głównym oknie DeepL. Aplikacja sama wykryje język źródłowy, a docelowy użytkownik wskaże, wybierając go z rozwijanej listy.

Zawsze pod ręką

Co ciekawe, po wyłączeniu DeepL zostaje zminimalizowany do zasobnika systemowego, więc nie zajmuje miejsca na pasku zadań. W menu konfiguracyjnym programu istnieje możliwość zmiany ustawień powiadomień oraz wyłączenia niektórych programów z funkcji szybkiego tłumaczenia.

Zamiast Google Translatora

DeepL może okazać się ciekawą alternatywą dla Tłumacza Google, translatora Bing firmy Microsoft czy też innych narzędzi tego typu. Co prawda opisywana aplikacja dostępna jest w fazie beta, ale sama usługa działa od sierpnia 2017 roku.

Najważniejsze cechy:

  • desktopowa aplikacja internetowego tłumacza DeepL
  • wystarczy zaznaczyć tekst i wcisnąć CTRL+C
  • przydatne ustawienia konfiguracyjne
  • minimalizuje się do zasobnika systemowego
  • za darmo
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
DeepL 2.3.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.63 oceny
ProducentDeepL
Liczba pobrań1 568
Data aktualizacji12 kwi 2021
Rozmiar pliku138.50 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUqGSva
bDUqGSvr