Deezer: nowa aplikacja desktopowa z obsługą FLAC-ów i plików wideo

Strona głównaDeezer: nowa aplikacja desktopowa z obsługą FLAC-ów i plików wideo
15.11.2017 16:40
Deezer: nowa aplikacja desktopowa z obsługą FLAC-ów i plików wideo
Jan Mentel
Jan Mentel

Deezer udostępnił nową wersję beta klienta swoich usług na dla Windowsa oraz macOS-a. Z pewnością jest do dobra wiadomość dla wszystkich audiofilów, gdyż dzięki obsłudze FLAC-ów po wykupieniu konta Premium+ będziemy mogli się cieszyć bezstratnym formatem.

bESYmwsB
350206642866055105

Jak informuje Deezer, aplikacja oferuje strumienowanie plików audio w 16-bitowym formacie FLAC.By wypróbować, za 0,99 zł należy wykupić konto Premium+, abonament będzie ważny jedynie do końca roku. Od początku 2018 roku każdy, kto zechce dalej strumieniować muzykę w najwyższej jakość, będzie musiał zdecydować się na zakup wersji Deezer HiFi — nie jest jeszcze znana jego cena.

Dodatkowo po zainstalowaniu aplikacji otrzymujemy możliwość oglądania plików wideo. Wśród nich znajdziemy wielogodzinne nagrania koncertowe czy wywiady. Dostępna jest także funkcja Flow, dzięki której aplikacja na podstawie naszych wcześniejszych wyborów polecać będzie nam kolejnych wykonawców. Deezer zapowiada również, że wkrótce uruchomi tryb offline.[img=Zrzutekranu(131)][join][img=Zrzutekranu(130)]Aplikacja Deezer beta w obsługującej strumieniowanie plików FLAC wersji beta dostępna jest w w menu Wszystkie wersje dla Windowsa oraz macOS-a w naszej bazie programów.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bESYmwsN
Komentarze (22)
bESYmwtz